Regenda zažiaril. Trojbodový večer si osladil víťazným gólom

Oh my Hockey|24. dec 2022 o 07:58

Proti Regendovi nastúpil Miloš Kelemen.

NEW YORK. V repete slovenského súboja v AHL medzi Pavlom Regendom a Milošom Kelemenom sa tentoraz tešil prvý menovaný.

Michalovský rodák vystrieľal San Diegu jednoznačnú výhru 6:2.

Jeho prvý gól v zápase bol aj víťazný, keď sa presadil v 32. minúte. V čase 44:36 zvýšil na 4:2 a o dve minúty neskôr asistoval pri góle Horu.

Regenda sa stal prvou hviezdou zápasu. Na góly premenil obidva strelecké pokusy. Jeho súper Miloš Kelemen nebodoval a pripísal si dve mínusky.

Pri výhre Calgary nad Ontariom 5:2 si pripísal jednu asistenciu Martin Pospíšil. Na opačnej strane odohral zápas Martin Chromiak, ale štatistiky si nevylepšil.

/
Miloš Kelemen (Tucson) si pripísal dve mínusky - Pavol Regenda (San Diego) zaznamenal dva góly, asistenciu, dvakrát vystrelil a mal dve plusky/

Colorado - Bakersfield 4:3

Calgary - Ontario 5:2
/Martin Pospíšil (Calgary) asistoval, zaznamenal plusku a strelu - Martin Chromiak (Ontario) nebodoval, zápas ukončil s mínuskou a dvomi strelami/

Ciachella Valley - Henderson 1:0

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Regenda zažiaril. Trojbodový večer si osladil víťazným gólom