Šimon Nemec druhou hviezdou. Prudkým švihom zodvihol fľašu, brankár nemal nárok

Šimon Nemec.
Šimon Nemec. (Autor: Twitter / Utica Comets)
Oh my Hockey|11. mar 2023 o 07:34

Okrem Nemca nastúpilo v AHL duo Slovákov, nebodovali.

NEW YORK. Šimon Nemec sa v súboji medzi Belleville Senators a Uticou Comets zaskvel gólom a asistenciou. Stal sa druhou hviezdou zápasu.

"Kométy" vyhrali 4:3 po predĺžení. Nemec najprv asistoval v 16. minúte pri prvom góle svojho tímu a potom v 42. minúte dôležitým gólom vyrovnal. Strelu namieril presne, aby sa od spojnice odrazila do brány.

Okrem dvoch bodov si slovenský reprezentant pripísal aj mínusový bod. Na bránu vystrelil celkovo dvakrát.

Jednou strelou na bránu sa prezentoval Miloš Kelemen, ktorého Tucson zdolal Milwaukee 3:2.

Pavol Regenda si odsedel štyri trestné minúty a päťkrát ohrozil brankára. San Diego zdolalo Henderson 2:0.

AHL - základná časť - 11. marec:

Grand Rapids - Rockford 2:1 pp

Charlotte - Bridgeport 7:1

Syracuse - Laval 1:2 pp

Utica - Belleville 4:3 pp

/Šimon Nemec (Utica), strelil gól a pridal asistenciu, dvakrát vystrelil, zaznamenal mínusku a stal sa druhou hviezdou duelu/

San Diego - Henderson 2:0

/Pavol Regenda (San Diego) si odsedel štyri trestné minúty a päťkrát ohrozil brankára/

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Šimon Nemec druhou hviezdou. Prudkým švihom zodvihol fľašu, brankár nemal nárok