Michal Mrázik v drese Tucson Roadrunners.
Michal Mrázik v drese Tucson Roadrunners. (Autor: Twitter / Tucson Roadrunners)
Oh my Hockey|5. mar 2023 o 08:35

V súboji troch Slovákov sa radoval Regenda.

NEW YORK. Slovensko má nový prírastok v nižšej zámorskej AHL. Prvý zápas za Tucson Roadrunners odohral forvard Michal Mrázik. Pri debute prehral 1:2 po predĺžení.

Ten spoločne s Milošom Kelemenom čelil Pavlovi Regendovi v drese San Diega. Mrázik zaznamenal jednu strelu, Kelemen so strelou aj mínusku a Regenda dvakrát ohrozil súperovho brankára. Nebodoval ani jeden z nich.

Bez bodu skončil aj Martin Chromiak. Jeho Ontario Reign prehralo proti Bakersfieldu 4:5 po predĺžení a Slovák si pripísal strelu na bránku.

Cleveland Monsters bez Samuela Kňažka v zostave nastúpil pod holým nebom a vyhral nad Wilkes-Barre/Scranton Penguins 3:2 po predĺžení. Nehral ani Marián Studenič z Texasu.

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Kelemen má slovenského spoluhráča, v AHL debutoval Mrázik