Studenič opäť zažiaril, okrem gólu asistoval v predĺžení

Marián Studenič.
Marián Studenič. (Autor: Twitter / Texas Stars)
Oh my Hockey|26. mar 2023 o 07:31

Na ľadoch AHL sa predstavili aj Kňažko a Nemec.

NEW YORK. Marián Studenič zažiaril pri výhre Texasu Stars na domácom ľade proti Chicagu. Bodoval v treťom stretnutí po sebe.

K výhre 4:1 prispel gólom a asistenciou. Vo štvrtej minúte otvoril skóre strelou spomedzi kruhov, v predĺžení prihral na víťazný gól.

V akcii bol aj Samuel Kňažko. Mladý zadák si pri výhre Clevelandu nad Torontom 4:0 pripísal dva plusové body.

Zápas medzi Uticou a Rochesterom nepriniesol nijaké góly z hry a rozhodli až samostatné nájazdy. Na strane porazených Comets stál Šimon Nemec, raz vystrelil na bránku.

Texas - Chicago 4:3 pp

/Marián Studenič (Texas) skóroval a asistoval, raz vystrelil a zaznamenal dve plusky/

Ciachella Valley - Henderson 7:3

San Jose - Bakersfield 5:1

Colorado - Tucson 1:7

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Studenič opäť zažiaril, okrem gólu asistoval v predĺžení