Juraj Slafkovský sa pobil s Connorom Cliftonom z Buffala
Juraj Slafkovský sa pobil s Connorom Cliftonom z Buffala (Autor: SITA/AP)
Oh my Hockey|10. dec 2023 o 06:40

Následne rozhodol duel v samostatných nájazdoch.

MONTREAL. Pri pohľade na Slafkovského štatistiky zo zápasu proti Buffalu v noci zo soboty na nedeľu svieti pri jeho mene nezvyčajne vysoký počet trestných minút.

Vypovedá o jeho prvej bitke v NHL. Za tú si odsedel päť minút.

Rukavice zhodil v 56. minúte za stavu 2:2. V zápase bolo veľa emócií, obidve strany sa snažili o víťazný gól.

Mladý Slovák sa pobil s Connorom Cliftonom. Dvadsaťosemročný zadák má za sebou podobných situácií viac, no v pästnej výmene mu bola minuloročná draftová jednotka rovnocenným súperom.

Slafkovský po nej zamieril na trestnú lavicu s krvavým šrámom. Clifton putoval do šatne.

Nebolo to posledné slovo talentovaného Slováka. Duel totiž došiel až do samostatných nájazdoch a práve tie po prvý raz v kariére rozhodol Slafkovský krásnym blafákom.

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Slafkovský sa pobil. Súpera poslal do šatne, sám skončil so šrámom