V lete sa vrátil do Popradu. Vandas je bízko k dohode s Litvínovom

Michael Vandas (vpravo) ešte v drese Popradu.
Michael Vandas (vpravo) ešte v drese Popradu. (Autor: SITA)
SITA|16. okt 2017 o 13:05

Litvínov rieši detaily zmluvy aj s Kanaďanom Brianom Ihnacakom.

LITVÍNOV. Slovenský hokejový útočník Michael Vandas je blízko k dohode o pôsobení v klube českej extraligy HC Verva Litvínov.

Dvadsaťšesťročný hokejista sa v lete vrátil do HK Poprad po štyroch rokoch pôsobenia z českých extraligových Vítkovíc.

Litvínov rieši detaily zmluvy aj s ďalším útočníkom, Kanaďanom Brianom Ihnacakom.

"Brian je hráč do zakončenia, vie sa presadiť v predbránkovom priestore, Michael Vandas zasa dôrazný a najmä skvelý korčuliar, ktorý by mal oživiť útok," povedal pre oficiálnu webstránku HC Verva Litvínov generálny manažér klubu Robert Kysela.

Po vybavení administratívnych povinností by obaja hráči mohli nastúpiť v drese nového zamestnávateľa už v utorkovom zápase proti HC Škoda Plzeň.

Litvínovu patrí momentálne v tabuľke posledná priečka so ziskom 9 bodov, na predposlednú Jihlavu má štvorbodový odstup.

Nachádzate sa tu:
Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»V lete sa vrátil do Popradu. Vandas je bízko k dohode s Litvínovom