Martin Chromiak v drese Ontario Reign.
Martin Chromiak v drese Ontario Reign. (Autor: X / Ontario Reign)
Oh my Hockey|31. dec 2023 o 07:33

Miloš Kelemen bodoval tretíkrát za sebou.

NEW YORK. Hokejový útočník Martin Chromiak sa v noci podieľal na výhre Ontaria Reign nad Henderson Silver Knights 7:1.

Slovák strieľal v tretej tretine gól na 6:1. Odvážne sa pretlačil pred bránu a úspešne zakončil. Bol to jeho ôsmy presný zásah v sezóne, celkovo má na konte 15 bodov v 28 zápasoch.

Na opačnej strane nastúpil Jakub Demek, ktorý nebodoval.

Miloš Kelemen si pripísal asistenciu, keď nahrával na víťazný gól Leonarda v dueli Tucsonu proti San Diegu.

Gólová prihrávka pomohla jeho tímu v presilovke zavŕšiť obrat z 0:2 na 3:2.

Kelemen bodoval už v treťom zápase za sebou. Momentálne má na konte 11 kanadských bodov, odohral 16 stretnutí.

Za Tucson nastúpil aj Patrik Koch.

Samuel Kňažko bol pri výhre Clevelandu nad Chicagom 4:3 po predĺžení a Maxim Čajkovič pri prehre Iowy s Coloradom 2:6.

Celková tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Odvážne sa pustil pred bránu a dal gól. Chromiak prispel k vysokej výhre