Studeniča vyhlásili v AHL za druhú hviezdu zápasu, bodoval aj Kňažko

Marián Studenič.
Marián Studenič. (Autor: Twitter / Texas Stars)
TASR|2. apr 2023 o 11:30

Studeničov tím vedie Centrálnu divíziu.

NEW YORK. Zo slovenských hokejistov pôsobiacich v zámorskej súťaži AHL sa v noci na nedeľu zapísali do bodovania Marián Studenič a Samuel Kňažko.

Studenič už v 4. minúte otvoril skóre duelu proti San Jose Barracuda. Jeho tím triumfoval vysoko 7:2 a patrí mu prvé miesto v Centrálnej divízii.

Dvadsaťštyriročný útočník v druhej tretine ešte asistoval Ryanovi Sheaovi na šiesty gól domácich a vyhlásili ho za druhú hviezdu zápasu. Po 61 stretnutiach má 24-ročný hokejista na konte 43 bodov (18+25).

Kňažko zaznamenal asistenciu, no jeho Cleveland prehral s Hershey Bears 1:4. V tejto sezóne odohral 48 zápasov a dosiahol 21 bodov (1+20).

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Studeniča vyhlásili v AHL za druhú hviezdu zápasu, bodoval aj Kňažko