Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

Hantuchová verí, že bude pripravená na Sydney

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová v novembri 2010 v Štrbskom Plese počas sústredenia pred novou sezónou. (Autor: TASR)
SITA|4. jan 2011 o 13:10

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová po nútenom zrušení svojej účasti na turnaji v austrálskom Brisbane pre zranenie achilovky na ľavej nohe dúfa, že do novej sezóny vstúpi už budúci týždeň v Sydney

BRISBANE. Slovenská tenistka Daniela Hantuchová po nútenom zrušení svojej účasti na tohtotýždňovom turnaji WTA Tour v austrálskom Brisbane pre zranenie achilovky na ľavej nohe dúfa, že do novej sezóny vstúpi už budúci týždeň v Sydney.

"Stalo sa mi to počas vianočných sviatkov. Robila som odvtedy všetko, čo sa dalo, aby som mohla hrať v Brisbane, kde to mám veľmi rada a tešila som sa na toto podujatie. Ukázalo sa však, že to je nemožné - nemala som dostatok času na zotavenie. Každý deň teraz podstupujem dve liečebné procedúry a vari budem pripravená na Sydney. Pri tomto type zranenia je potrebná trpezlivosť, čo sa však dosť ťažko akceptuje," uviedla Daniela Hantuchová na svojej oficiálnej internetovej stránke.

Súvisiace články