Piatok, 3. decembra, 2021Meniny má Oldrich

Hantuchová už neráta so Sofiou, bude oddychovať

(Autor: TASR/AP)
SITA|22. okt 2013 o 16:26

V tejto sezóne sa vyskytlo veľa nádherných okamihov, ktoré ma pomkli pracovať pred budúcim súťažným ročníkom ešte tvrdšie, povedala.

BRATISLAVA. Slovenská tenistka Daniela Hantuchová už neráta so svojím štartom na takzvaných malých MS WTA 29. októbra - 3. novembra v Sofii.

"Nastal čas vypnúť a dopriať si trochu oddychu!" uviedla na Facebooku 30-ročná popradská rodáčka, ktorá dlho figurovala nad čiarou v súvislosti so šampionátom v bulharskej metropole

Minulý týždeň sa jej však nepodarilo na Kremeľskom pohári v Moskve zlepšiť si zásadným spôsobom postavenie vo svetovom rebríčku a proti nej zahralo aj až nečakane početné zastúpenie Rusiek v Sofii.

Tie uprednostnili Sofiu namiesto súbežného finále Pohára federácie v talianskom Cagliari. K Jelene Vesninovej sa pridali Maria Kirilenková a Anastasia Pavľučenkovová.

"V sezóne sa vyskytlo veľa nádherných okamihov, ktoré ma pomkli pracovať pred budúcim súťažným ročníkom ešte tvrdšie. Najmä skúsenosť z US Open bola tento rok úžasná," pripomenula niekdajšia päťka svetového rebríčka. Hantuchová sa v New Yorku dostala do štvrťfinále.

Súvisiace články