Hajdúchov výkon zaujal trénera Plymouthu

SITA|15. júl 2008 o 14:35

PLYMOUTH 15. júla (SITA) - Slovenský futbalový brankár so skúsenosťami v reprezentácii Ľuboš Hajdúch predviedol výborný výkon v drese anglického druholigového klubu FC Plymouth Argyle, kde je od nedele ...

PLYMOUTH 15. júla (SITA) - Slovenský futbalový brankár so skúsenosťami v reprezentácii Ľuboš Hajdúch predviedol výborný výkon v drese anglického druholigového klubu FC Plymouth Argyle, kde je od nedele na trojdňovej skúške z MFK Ružomberok. Dvadsaťosemročný rodák z Liptova vychytal záujemcovi o jeho služby víťazstvo 1:0 v pondelkovom prípravnom stretnutí proti Tivertonu a svojimi zákrokmi až na jedno zaváhanie tesne pred polčasovou prestávkou zaujal aj trénera "Pilgrims" Paula Sturrocka. "Myslím si, že sa osvedčil. Je veľmi ťažké robiť závery po jednom zápase, ale všetci mohli vidieť sebavedomie, ktoré z neho priam sršalo. Má výbornú kopaciu techniku, myslím si, že neurobil žiadnu vážnejšiu chybu," skonštatoval Sturrock. Hajdúch bude mať ešte jednu šancu potvrdiť svoje kvality, a to v utorňajšom prípravnom dueli proti Weston-super-Mare.