Pjunik zdolal Žalgiris, teší sa aj West Ham. Slavia prvýkrát prehrala

Gianluca Scamacca sa teší po strelenom góle v drese West Ham United.
Gianluca Scamacca sa teší po strelenom góle v drese West Ham United. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. okt 2022 o 21:10 (aktualizované 6. okt 2022 o 23:38)

Duda bol pri prehre Kolína s Partizanom Belehrad.

BRATISLAVA. Slovenský reprezentant Ondrej Duda odohral v drese Kolína 71 minút v zápase proti Partizanu Belehrad v 3. kole Európskej konferenčnej ligy (EKL).

Jeho tím prehral doma 0:1, srbský zástupca sa po zisku troch bodov usadil na čele tabuľky G-skupiny.

V C-skupine je bez straty bodu Villareal, vo štvrtkovom dueli zdolal hladko Austriu Viedeň 5:0.

V H-skupine uspeli futbalisti Pjuniku Jerevan, ktorí zvíťazili na domácej pôde nad Žalgirisom Vilnius 2:0.

So šiestimi bodmi sa dotiahli na doterajšieho lídra H-skupiny FC Bazilej, Švajčiari doma podľahli Slovanu Bratislava 0:2.

West Ham zvíťazil na ihrisku belgického Anderlechtu, o triumf Angličanov sa postaral v 79. minúte útočník Gianluca Scamacca.

V ďalšom zápase B-skupiny rozdrvil Silkeborg rumunský FCSB 5:0.

Konferenčná liga - skupinová fáza, 3. kolo:


A-skupina:

Heart of Midlothian FC - ACF Fiorentina 0:3 (0:2)

Góly: 4. Mandragora, 42. Kouame, 79. Jovič

ČK: 48. Neilson (Hearts)

RFS Riga - Istanbul Basaksehir 0:0

ČK: 70. Šimkovič (RFS)

B-skupina:

RSC Anderlecht - West Ham United 0:1 (0:0)

Gól: 79. Scamacca

Silkeborg IF - FCSB 5:0 (3:0)

Góly: 3. Klynge, 8. Kusk, 35. Helenius (z 11 m), 58. Thordarson, 71. Adamsen

C-skupina:

Villarreal CF - Austria Viedeň 5:0 (2:0)

Góly: 18. Baena, 43. Danjuma, 76., 80. a 88. Morales

Lech Poznaň - Hapoel Beeer Sheva 0:0 (0:0)

D-skupina:

1. FC Kolín - Partizan Belehrad 0:1 (0:1)

Gól: 9. Markovič

/Ondrej Duda (Kolín) hral do 71. minúty/

1. FC Slovácko - OGC Nice 0:1 (0:0)

Gól: 54. Pepé

/Michal Tomič (Slovácko) odohral celý zápas/

E-skupina:

AZ Alkmaar - Apollon Limassol 3:2 (1:1)

Góly: 16. Odgaard, 62. de Wir (z 11 m), 85. Karlsson - 19. Joosten, 71. Cabral

SC Dnipro-1 - FC Vaduz 2:2 (1:1)

Góly: 5. Dovbyk, 78. Pichaljonok - 26. Fehr, 47. Gasser

F-skupina:

KAA Gent - Djurgardens IF 0:1 (0:1)

Gól: 38. Finndell

Molde FK - Shamrock Rovers 3:0 (1:0)

Góly: 10. a 49. Brynhildsen, 58. Hussein

G-skupina:

SK Slavia Praha - CFR Kluž 0:1 (0:1)

Góly: 45. Janga

Sivasspor - FC Ballkani 3:4 (1:2)

Góly: 1. Ulvestad, 75. a 90.+1 Yesilyurt - 20. Thaqi, 31. Potoku, 66. Korenica, 90.+4 Krasniqi

H-skupina:

Pjunik Jerevan - Žalgiris Vilnius 2:0 (1:0)

Góly: 44. Juninho, 61. Otubanjo

FC Bazilej - ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:2)

Góly: 36. Pauschek, 45.+1 Čavrič

Nachádzate sa tu: