Zápas AS Trenčín a FK Železiarne Podbrezová.
Zápas AS Trenčín a FK Železiarne Podbrezová. (Autor: TASR)

Stretnutie sa v prvom polčase stoplo až na polhodinu.

AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová 1:2 (0:2)

Trenčín: Vozinha - Kmeť, Bondarenko (70. Emeka), Stojsavljevič, Kozlovský - Bariš - Gong, Ibrahim, Bagin, Soares - Kupusovič (84. Gajdoš)

Podbrezová: Ludha - Bartoš, Bakaľa, Oravec - Kováčik (90.+3 Ďatko), Bajo, Paraj, Grešák - Sanusi (65. Galčík), Kuzma (89. Kabongo), Blahút (89. Talakov)

ŽK: Soares, Bariš, Ibrahim, Emeka - Bartoš, Grešák

Góly: 71. Gong - 24. Sanusi, 43. Blahút.

Rozhodovali: Ziemba - Zemko, Vass.

Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

TRENČÍN. V sobotňajšom zápase 16. kola futbalovej Niké ligy zvíťazil FK Železiarne Podbrezová na ihrisku AS Trenčín 2:1.

Hlavný rozhodca musel stretnutie v prvom polčase zhruba na polhodinu prerušiť, aby domáci usporiadatelia mohli upraviť zasneženú hraciu plochu.

Prestávka pomohla hosťom, ktorí si ešte v úvodnej 45-minútovke vybudovali dvojgólový náskok.

Trenčín natiahol sériu bez víťazstva na sedem stretnutí a v neúplnej tabuľke mu patrí siedma priečka. Podbrezová poskočila na štvrtú pozíciu pred FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Tabuľka Niké ligy

Domov»Futbal»Slovensko»V Trenčíne kvôli snehu prerušili zápas. Po vynútenej prestávke zažiarila Podbrezová