Piatok, 26. február, 2021Meniny má Viktor

Slávny Besiktas volal do Senice. Črtá sa slovensko-turecká spolupráca

Stretnutie predstaviteľov tímu FK Senica a Besiktas Istanbul. (Autor: fksenica.eu)
TASR|Publikované 25. jan 2021 o 12:05

Fortunaligista letel rokovať do Istanbulu.

SENICA. Vedenie slovenského futbalového fortunaligistu FK Senica absolvovalo úvodné stretnutie s predstaviteľmi tureckého klubu Besiktas Istanbul.

Do hlavného mesta Turecka výprava Seničanov odletela v nedeľu v zložení Oldřich Duda (majiteľ a prezident klubu), Filip Holec (športový riaditeľ klubu), Peter Hasoň (spolumajiteľ klubu) a Juraj Piroska (kapitán A-mužstva).

Hlavným účelom cesty je rokovanie o možnej spolupráci.

Na úvodnom stretnutí s predstaviteľmi FK Senica nechýbal prezident Besiktasu Istanbul Ahmet Nur Çebi, ktorý je zároveň iniciátorom tohto stretnutia. Okrem neho sa rokovania zúčastnili aj ďalší predstavitelia klubu.

"Včera sme absolvovali úvodne stretnutie s predstaviteľmi Besiktasu Istanbul na pôde nového štadiónu Vodafone Park. Veľmi si ceníme pozvanie od takého významného klubu, akým Besiktas je.

Na úvodnom stretnutí sme si načrtli možnosti spolupráce čo sa týka hráčskych výmen, spolupráce medzi akadémiami v rámci trénerských stáží alebo možnosti prípravných kempov a prípravných zápasov.

Dnes absolvujeme prehliadku akadémie a v priebehu týchto dní dotiahneme spoluprácu s Besiktasom aj formálne tak, aby sme mohli oficiálne začať spolupracovať ako dva partnerské kluby," citoval oficiálny web Záhorákov športového riaditeľa Holeca.


Súvisiace články