Manchester United - FC Kodaň: ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov (skupina A). (Autor: Sportnet)
Sportnet|24. okt 2023 o 18:00

Sledovali ste ONLINE prenos zo zápasu skupiny A Ligy majstrov: Manchester United - FC Kodaň.

MANCHESTER. Futbalisti Manchestru United hostili v treťom kole skupinovej fázy Ligy majstrov FC Kodaň.

V tíme hostí pôsobí slovenský reprezentačný stopér Denis Vavro.

Nova Sport 3
Kde sledovať v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Manchester United - FC Kodaň dnes (LIVE Liga majstrov 2023/24, skupina A, utorok)

Liga majstrov Skupina A 2023/2024
24.10.2023 o 21:00
3. kolo
Manchester United
1:0
(0:0, 1:0)
90+7 minúta
Ukončený
Kodaň
Prehľad
Góly: 72. Maguire. ŽK: 80. B. Fernandes (MAN), 90+5. McTominay (MAN). Rozhodca: Guida – Carbone, Peretti (ITA).
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:6.
Manchester United vyhráva dnešný zápas 1:0. Prvý polčas nebol dobrý. V druhom polčase sme však sledovali výborný zápas. United išli do vedenia zásluhou gólu Harryho Maguira. V 97 minúte kopali hostia pokutový kop, ktorý Onana chytil a zachránil tak víťazstvo domácich.
90+7
Koniec zápasu.
90+7
penCatchJordan Larsson (FC Kodaň) nepremenil pokutový kop.
90+5
importantNeuveriteľné! McTominay fauloval v pokutovom území Elyounoussiho a bude následovať pokutový kop Kodane!
90+5
yellowCardŽltá karta pre tím Manchester United (Scott McTominay).
90+4
Falk sa presadil vo vápne. V poslednej chvíli ho zablokoval Varane.
90+3
Domáci držia loptu na útočnej polovici a kontrolujú dianie na ihrisku.
90+1
changeStriedanie v tíme FC Kodaň:
z ihriska odchádza Elias Achouri, prichádza Oscar Højlund.
88
McTominay bol faulovaný v strede ihriska. Domáci sa s rozohrávkou neponáhľajú.
86
changeStriedanie v tíme Manchester United:
z ihriska odchádza Rasmus Højlund, prichádza Anthony Martial.
85
z ihriska odchádza Diogo Gonçalves, prichádza Jordan Larsson.
84
Goncalves sa presadil na ľavom krídle. Poslal dobrú prihrávku do vápna. Výborne zakročil Varane a loptu poslal na rohový kop.
82
Hostia naďalej hrozia. Sorensen chcel zakončiť. Jeho pokus zablokoval Varane.
80
yellowCardŽltá karta pre tím Manchester United (Bruno Fernandes).
79
79
importantVeľká šanca United! Garnacho sa z ľavej strany dostal pred Grabaru. Hosťujúci brankár jeho pokus vyrazil. Následne zakončoval Fernandes. Jeho pokus letel mimo bránu.
77
z ihriska odchádza Viktor Claesson, prichádza Orri Óskarsson.
75
United sú naďalej aktívni. Dalot centroval do vápna a Vavro poslal loptu na rohový kop.
72
72
goalManchester United dal gól! Hostia odvrátili rohový kop. K lopte sa dostal Eriksen, ktorý poslal perfektný center do vápna, kde bol úplne voľný HARRY MAGUIRE a jeho zakončenie hlavou slaví úspech.
72
Rashford poslal center do vápna. Následne centroval aj Garnacho. Ani jeden sa však neujal Následuje rohový kop United.
70
Rashford sa rozbehol na pravom krídle. Výborne ho zastavil Jelert.
68
importantAlejandro Garnacho sa rútil sám na Grabaru, ale lopta mu odskočila v poslednej chvíli. Grabara si ju vzal do rukavíc.
67
67
Lerager trafil priamy kop len do dobre postaveného múru.
65
Maguire fauloval Leragera. Hostia budú zahrávať štandardnú situáciu z dobrej pozície.
63
z ihriska odchádza Sergio Reguilón, prichádza Victor Lindelöf,
z ihriska odchádza Antony, prichádza Alejandro Garnacho.
61
Garnacho sa rozcvičuje a pravdepodobne príde na ihrisko.
58
Markus Rashford prenikal po ľavom krídle. Lopta mu však ušla a zmocnil sa jej Grabara.
56
Rashford dostal výbornú prihrávku za obranu a Grabara ho poslal k zemi. Pískal sa však ofsajd.
55
55
importantTlak United rastie. Eriksen vo veľkej šanci! Jeho zakončenie Grabara vyráža na rohový kop!
53
Hojlund si výborne prebral prihrávku vo vápne. Dostával sa do zakončenia. Telom ho poslal k zemi Ankersen, ale penalta sa pískať nebude.
51
importantParádny rýchly útok hostí! Lerager dostal výbornú prihrávku do vápna a jeho zakončenie Onana dobrým zákrokom vyrazil.
50
50
United zavreli svojho súpera pred pokutovým územím.
49
Pekná akcia United. Na jej konci bola strela Regulióna. Jeho pokus Grabara chytá.
47
Tréner hostí do druhého polčasu nestriedal.
46
z ihriska odchádza Sofyan Amrabat, prichádza Christian Eriksen.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas. Hlavný rozhodca nenadstavil ani jednu minútu. zápas sa hrá plynulo. Sledujeme vyrovnaný zápas bez väčších šancí.
45
Prvý polčas sa skončil.
44
Goncalves vypálil spoza pokutového územia. Jeho pokus bol zrazený na rohový kop.
43
Achouri si nabiehal na centrovanú loptu. Chýbal mu krok, aby loptu zasiahol.
41
Jelert vysunul na ľavom krídle Dioga. Dalot ho čisto zastavil.
39
Achouri zakončil z hranice pokutového územia. Jeho pokus tesne míňa domácu bránu.
38
Pekná akcia hostí. Achouri však zaváhal so zakončením. Hostia zostávajú pri lopte.
36
Reguilón poslal center do vápna. McTominay zakončil hlavou, ale jeho pokus letel mimo brány hostí.
35
Pri lopte je domáci brankár Onana. Rozohráva akciu svojho tímu.
33
Hostia hrajú výborne v obrane. Domáci útok sa nevie presadiť.
31
Je to také prešlapávanie od United. Kombinujú na útočnej polovici, ale to je tak všetko.
29
United v posledných minútach majú loptu viac na kopačkách, ale nič zatiaľ nevymysleli.
27
Varane hľadal dlhým pasom Hojlunda. Vavro ho však telom odtlačil a lopty sa zmocnil Grabara.
25
Pekná akcia domácich. Antony to dobre vymyslel. S Hojludom vycvičili obranu hostí, ale zakončiť nedokázali.
23
United sa po zlom začiatku prebúdzajú. Držia svojho súpera na dištanc.
21
Markus Rashford vypálil z veľkej diaľky. Jeho strelu Grabara bez problémov chytá.
20
Dalot poslal centrovanú loptu do pokutového územia. Vavro loptu odvrátil na rohový kop.
18
Musím pochváliť hostí. Hrajú zatiaľ výborne.
16
Rashford našiel peknou prihrávkou Hojlunda. Domáci útočník okamžite zakončil. Jeho pokus letel tesne nad bránu hostí.
15
Pekná akcia hostí. Ankersen posielal centrovanú loptu do vápna a Reguilón musel hasiť. Loptu poslal na rohový kop.
14
Vavro našiel presným pasom Achouriho. Hosťujúceho útočníka od lopty odstavil Dalot.
12
Rashford vybojoval loptu a snažil sa presadiť cez Jelerta. Hosťujúci obranca perfektne zakročil a loptu získal.
11
Markus Rashford sa nedokázal presadiť na ľavom krídle. Zastavil ho Lerager.
10
Domáci hráči kombinujú na svojej polovici.
8
Varane odkopol loptu na aut pred doterným Achourim.
7
Hostia sú zatiaľ aktívnejší.
6
6
importantVeľká šanca hostí! Diogo pálil z prvej po centrovanej lopte a triafa tyč Onanovej brány!
5
Hojlund sa rútil do šance. Grabara dobre vybehol a zmaril akciu domácich.
4
Ankersen vypálil z veľkej diaľky. Jeho pokus bol zblokovaný.
3
Achouri vypálil z veľkej diaľky. Onana jeho pokus vyrazil na rohový kop.
3
Hráči United držia loptu na svojej polovici a kombinujú.
1
Zápas rozohrali hostia z Kodane.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Manchester United: Onana – Dalot, Varane, Maguire, Reguilón – Amrabat – B. Fernandes (C), McTominay – Antony, R. Højlund, Rashford.
Náhradníci: Bayındır, Heaton – Eriksen, Evans, Garnacho, Lindelöf, Martial, Mejbri, Pellistri, Mount.
Tréner: ten Hag

FC Kodaň: Grabara – Ankersen, Vavro, Diks, Jelert – Lerager, Falk, Gonçalves – Achouri, Claesson (C), Elyounoussi.
Náhradníci: Dithmer, Sander – Babacar, Bardghji, Boilesen, O. Højlund, Chočolava, Larsson, Lund, Óskarsson, Sörensen, Tanlongo.
Tréner: Neestrup

Rozhodca: Guida – Carbone, Peretti (ITA).

Červení diabli majú na svojom konte po dvoch zápasoch nulu. Nezískali ani jeden bod a s ich postupom to nevyzerá rúžovo. Dnes majú proti sebe dánskeho majstra. V tomto zápase sú favoritom a očakáva sa ich trojbodový zápis.

FC Kodaň

Hostia z Kodane majú na svojom konte jediný bod za remízu v Istanbule 2:2. V druhom zápase podľahli na domácej pôde favorizovanému Bayernu Mníchov 1:2. Dánski futbalisti sú veľkí bojovníci. Uvidíme či sa im podarí bodovať na Old Trafford.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Tabuľka skupiny A

Domov»Futbal»Liga majstrov»Liga majstrov: Manchester United spasil Maguire, Kodaň v nadstavenom čase nevyužila penaltu