Paríž St. Germain nečakane zakopol, na bránu súpera vyslal len jedinú strelu

Lionel Messi v drese Paríž St. Germain.
Lionel Messi v drese Paríž St. Germain. (Autor: TASR/AP)
TASR, pf|15. jan 2023 o 23:22

Náskok PSG na čele Ligue 1 sa znížil už iba na tri body.

PARÍŽ. Futbalisti Paríža Saint Germain prehrali v nedeľňajšom zápase 19. kola francúzskej ligy na pôde Rennes 0:1.

Víťazný gól strelil v 65. minúte Hamari Traore. PSG vedie už len o tri body pred druhým Lens.

V zápase sa prvýkrát od MS vo futbale 2022 v Katare predstavili Lionel Messi, Neymar i Kylian Mbappé, ktorý nastúpil po prestávke.

PSG však zaznamenalo len jedinú strelu na bránku. Rennes sa vďaka triumfu posunulo na piatu priečku tabuľky, na vedúce PSG stráca desať bodov.

Futbalisti Lille OSC zvíťazili nad ESTAC Troyes 5:1. Hráči posledného Angers podľahli doma Clermontu 1:2 a zaznamenali už jedenástu ligovú prehru v sérii.

Monako vyhralo doma nad Ajacciom vysoko 7:1, Wissam ben Yedder zaznamenal hetrik.

La Liga - 19. kolo:

Stade Rennes FC - Paríž St. Germain 1:0 (0:0)

Góly: 45.+12 Girotto, 81. Mohamed, 84. Blas

ČK: 42. Khazri, 67. Wahi (obaja Montpellier)

Angers SCO - Clermont Foot 1:2 (0:1)

Góly: 80. Boufal - 40. Rashani, 47. Borges

AS Monaco - AC Ajaccio 7:1 (5:1)

Góly: 2. Disasi, 6. Diatta, 21., 28. a 35. Ben Yedder (tretí z 11m), 63. a 89. Embolo - 11. Belaili

Tabuľka Ligue 1

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Paríž St. Germain nečakane zakopol, na bránu súpera vyslal len jedinú strelu