Fortuna liga: Myjava nestačila na Trenčín, prehrala štvrtý raz za sebou

Gino Van Kessel (v strede) prispel jedným gólom k výhre Trenčína nad Myjavou.
Gino Van Kessel (v strede) prispel jedným gólom k výhre Trenčína nad Myjavou. (Autor: TASR)
SITA|30. okt 2015 o 20:35

Medzi dvanástou a sedemnástou minútou padli tri góly. Dva strelil Trenčín, jeden Myjava.

TRENČÍN. Futbalisti Trenčína potvrdili svoju líderskú pozíciu v tabuľke Fortuna ligy 2015/2016. Zverenci trénera Martina Ševelu si v piatkovom zápase 15. kola poradili so Spartakom Myjava jednoznačne 4:1 (2:1).

Za necelých päť minút padli tri góly. Domácich po chybe Banoviča poslal do vedenia Schet, hostia hneď vyrovnali zásluhou Bilovského, ale vzápätí na druhej strane trafil do vlastnej siete aj Myjavčan Beňo.

Krátko po zmene strán zvýšili hráči AS presnými zásahmi legionárskej dvojice Wesley Moraes da Silva - Van Kessel už na trojgólový rozdiel a spečatili štvrtú prehru Myjavy za sebou.

Futbalisti Trenčína oslavujú gól do siete Myjavy. FOTO - TASR

Fortuna liga 2015/2016 - 15. kolo:

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:1 (2:1)

Góly: 12. Schet, 16. Beňo (vlastný), 50. Wesley Moraes da Silva, 56. Van Kessel - 14. Bilovský, ŽK: 32. Rabiu, 40. Kleščík, 74. Rundič - 43. T. Marček, ČK: 27. Banovič (Myjava) za faul, rozhodovali: Chmura - Bóllo, Kováč, 2212 divákov

Trenčín: Šemrinec - M. Šulek, Kleščík, Rundič, Madu Kingsley - Rabiu - Van Kessel (81. Holúbek), Bero, Jančo (64. Opatovský), Schet (76. Guba) - Wesley Moraes da Silva

Myjava: Matúš Hruška - Beňo, Banovič, Marček, J. Chovanec - T. Kóňa (71. Karlík) - E. Daniel (65. Š. Pekár), Bílovský, Duga, Slančík - Sládek (28. P. Jánošík)

Ivan Vrabec, tréner Trenčína: "Do zápasu sme vstúpili ako sme chceli. Dali sme rýchly gól. Zápas sme mali pod kontrolou, aj keď to nebolo bez chýb, ľudia sa bavili a môžeme byť spokojní."

Norbert Hrnčár, tréner Myjavy: "Nebyť nezmysleného vstupu jedného pána do zápasu, mohol to byť obojstranne dobrý zápas. Hrať s desiatimi hráčmi proti Trenčínu je veľmi náročné. Hráči sa zápas snažili dohrať v maximálnom nasadení. Potom už bolo ťažko niečo so zápasom urobiť."

Domov»Futbalnet»Fortuna liga: Myjava nestačila na Trenčín, prehrala štvrtý raz za sebou