Pondelok, 29. novembra, 2021Meniny má Vratko

Slovenskí florbalisti opäť zdolali Nemecko, tentokrát jednoznačne

Archívna fotografia. (Autor: TASR)
TASR|16. okt 2021 o 21:33

V príprave na svetový šampionát vyzvú ešte Poľsko.

6 Nations Floorball Challenge mužov (Trenčín)

Nemecko – Slovensko 1:7 (0:4, 0:1, 1:2)

Góly SR: 2. Dudovič (Pažák), 8. Ujhelyi (Čonka-Skyba), 17. Miške (Řezanina), 20. Gašparík (Dudovič), 31. Čonka-Skyba (Pažák), 53. Hatala (Ujhelyi), 57. Gašparík (Dudovič)

TRENČÍN. Slovenskí florbaloví reprezentanti uspeli aj vo svojom druhom zápase na medzinárodnom turnaji 6 Nations Floorball Challenge v Trenčíne. V sobotu zvíťazili nad Nemcami presvedčivo 7:1.

Zverenci trénera Radomíra Mrázka už v piatok zdolali rovnakého súpera 7:6.

Na podujatí sa stretnú ešte v nedeľu s Poliakmi. Turnaj je pre nich prípravou na svetový šampionát, ktorý sa uskutoční od 3. do 12. decembra v Helsinkách.

Hlasy po zápase (zdroj: szfb.sk)

Radomír Mrázek, tréner SR: "Myslím si, že sa nám tento zápas podaril z pohľadu herného prejavu, ktorý z dlhodobého hľadiska v tíme nastavujeme. Napriek tomu ešte stále nám nevychádzajú úplne všetky veci a preto sa snažíme odstraňovať nedostatky."

Michal Dudovič, najlepší hráč zápasu, SR: "Z našej strany to bol oveľa lepší zápas ako včera. Povedali sme si, že dáme väčší dôraz na obranu, čo sa nám aj podarilo. Nemci nemali toľko príležitostí. Na skutočnosť, že sa hralo dosť skoro ráno, to všetko dopadlo dobre."

Súvisiace články