Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Federer pre narodenie prvého potomka možno nestihne Montreal

SITA|Publikované 22. júl 2009 o 10:47

Švajčiarsky tenista Roger Federer pre narodenie svojho prvého potomka a vychutnávanie si prvých dní po tejto významnej udalosti napokon asi nestihne turnaj ATP World Tour Masters.

MONTREAL. Švajčiarsky tenista Roger Federer pre narodenie svojho prvého potomka a vychutnávanie si prvých dní po tejto významnej udalosti napokon asi nestihne turnaj ATP World Tour Masters 1000 v Montreale.

Kanadské podujatie sa začne 10. augusta a líder svetového rebríčka ATP by mohol hrať až v stredu 12. augusta, médiá však napospol odhadujú, že dieťa 15-násobného grandslamového šampióna a bojnickej rodáčky Miroslavy Vavrinecovej príde na svet okolo 8. augusta. Zhodou okolností ide aj o termín Federerových 28. narodenín.

"Myslím si, že mnoho ľudí pochybuje o jeho účasti u nás. Kým nám to však oficiálne neoznámi on sám, stále máme šancu," povedal pre Globe Sports riaditeľ "putovného" symbolicky pomenovaného podujatia Rogers Cup Eugene Lapierre. Zároveň prejavil trochu viac optimizmu v súvislosti s plánovaným návratom Španiela Rafaela Nadala na dvorce práve v Montreale: "Možno jeho kolená nebudú tým najväčším problémom. Počul som, že ho dosť vyviedol z miery rozchod rodičov." Nadal naposledy - mimo exhibícií - hral 31. mája na parížskom Roland Garros.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.