Dominika Cibulková.
Dominika Cibulková. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|18. jún 2018 o 16:49

Cibulková nezískala ani set.

BIRMINGHAM. Slovenská tenistka Dominika Cibulková nezvládla vstup do turnaja WTA Premier Birmingham Classic v britskom Birminghame.

Dvojhra - 1. kolo:

Daria Gavrilovová (Aus.) - Dominika Cibulková (SR) 6:3, 7:6 (6) za 107 minút

Magdaléna Rybáriková (SR) - Karolína Plíšková (ČR-3) 6:2, 6:3 za 62 minút

V pondelkovom stretnutí 1. kola dvojhry prehrala s Austrálčankou Dariou Gavrilovovou za 107 minút 3:6, 6:7 (6).

Ďalšej Slovenke na turnaji sa darilo lepšie. Magdaléna Rybáriková v pondelkovom stretnutí 1. kola dvojhry zdolala niekdajšiu svetovú jednotku Češku Karolínu Plíškovú za 62 minút 6:2, 6:3.

Súperkou Rybárikovej v osemfinálovom 2. kole bude Francúzka Kristina Mladenovicová. "Dnes to bolo najmä o podaní a o returnoch. Karolína nemala svoj deň, asi nečakala, že toľko mojich returnov padne do kurtu.

Teraz si dám rýchlu večeru a potom budem sledovať zápas Anglicka s Tuniskom na MS v Rusku. Pred každým večerným duelom si spoločne s členmi môjho tímu tipneme výsledok a potom sledujeme, či ho niekto uhádne," povedala Rybáriková.

Domov»Tenis»Cibulková skončila v Birminghme už v prvom kole, Rybáriková zdolala bývalú svetovú jednotku