Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Potrebujú nový impulz. Čada končí ako tréner Bratislava Capitals

Hokejisti Bratislava Capitals a tréner Rostislav Čada. (Autor: Martin Baumann - TASR)
TASR|Publikované 29. nov 2020 o 15:01

Trénerom bude zatiaľ Dušan Pašek.

BRATISLAVA. Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals ukončil spoluprácu s hlavným trénerom Rostislavom Čadom.

Do nástupu nového trénera bude na striedačke Dušan Pašek s doterajšími asistentmi Štefanom a Romanom Megom, ktorí majú trénerské licencie.

O novom trénerovi momentálne prebiehajú rokovania. "Tím v poslednom čase nepodával optimálne výkony, zároveň bolo potrebné dať tímu nový impulz, preto sme sa vzájomne dohodli na ukončení spolupráce.

Pánovi Čadovi ďakujeme za jeho účinkovanie v klube, pričom bolo vidieť, že niektorí hráči pod jeho vedením urobili progres vo výkonnosti," povedal viceprezident a generálny riaditeľ účastníka medzinárodnej Ice Hockey League Dušan Pašek v tlačovej správe.

Mužstvo opustil aj obranca Karol Sloboda a posilnil ho 22-ročný Kanaďan Maxime Fortiere, ktorý doteraz pôsobil v zámorských súťažiach. Klub dodal, že naďalej pracuje na posilnení kádra.

Capitals nastúpia najbližšie v pondelok 30. novembra proti Innsbruck-Die Haie na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.