Radosť hráčov Bratislava Capitals v Ice Hockey League (IHL). (Autor: facebook/Bratislava Capitals)
TASR|7. mar 2021 o 20:20

Hostia získali všetky body.

ICE Hockey League - skupina o play off

Bratislava Capitals - Innsbruck 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Góly: 10. Hults (Faith, Fortier), 21. Faith (Fortier) - 12. Ciampini (Paulweber), 23. Ciampini (Lattner, Christoffer), 53. Christoffer

Rozhodovali: Rencz, Siegel - Gatol, Kis-Király, vylúčenia: 3:4 na 2 min, navyše: Boldižár 5+DKZ za nedovolené bránenie, presilovky a oslabenia: 0:0

Capitals: Baroš - Carson, Guimond, Chovan, Boldižár, Romančík, Ďurkech - Fortier, Hults, Faith - Miklík, Higgs, S. Kosticyn - Mrázik, Buc, Ahl - Köver, Šmida, Bezák

Innsbruck: Swette - Saucerman, Lattner, Danielsen, Bär, Tansey, Racine-Clarke - Paulweber, Christoffer, Ciampini - Muigg, Girard, Herr - Winkler, Ludin, Gerlach - Jennes, Wetzelsberger, Mader

AKTUALIZOVANÉ O 22:03

BRATISLAVA. Hokejisti Bratislava Capitals prehrali v záverečnom 10. kole kvalifikačnej skupiny o postup do play off ICE Hockey League s posledným Innsbruckom tesne 2:3.

O triumfe hostí rozhodol v 53. minúte kanadský útočník Braden Christoffer. Bratislavčania už mali istú účasť vo vyraďovačke.

Štvrťfinálové dvojice sa zrodili systémom výberu, keďže prvé tri tímy zo skupiny o nasadenie si mohli zvoliť svojich súperov.

Capitals si vybral jej víťaz HC Bolzano. Štvrťfinále odštartuje v piatok 12. marca, ďalšie hracie dni sú 14., 16., 19., prípade 21., 23. a 26. marca.

Ďalšie dvojice štvrťfinále tvoria KAC Klagenfurt - EC Grand Immo VSV Villach, Red Bull Salzburg - Dornbirn Bulldogs a Viedeň Capitals s Fehérvárom AV19.

Hrá sa systémom doma - vonku a bez samostatných nájazdov. Prvé predĺženie sa hrá s piatimi hráčmi na 20 minút, ďalšie traja na troch, informoval klub.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Bratislava Capitals prehrali s posledným Innsbruckom a spoznali súpera v play off