Basketbalisti Levíc.
Basketbalisti Levíc. (Autor: fiba.basketball)
TASR|2. dec 2023 o 21:12

Pozrite si dnešné výsledky Niké SBL.

BRATISLAVA. V 15. kolo Niké SBL vyhrali Spišskí Rytieri na palubovke Slávie SPU Nitra 100:83. S nováčikom viedli po polčase už o 15 bodov.

V druhom zápase sa stretli v Bratislave Inter a úradujúci majster Patrioti Levice. Duel napokon vyhrali hostia 72:71. Duel rozhodol posledný trestný hod, veľa nechýbalo, aby sa išlo do predĺženia.

V treťom dueli sa stretli BKM Lučenec a MBK Handlová. Z výhry sa tešili domáci hráči z Novohradu, ktorí vyhrali 98:97.

Ešte v závere viedli hostia o osem bodov 94:86, no Lučenec sa húževnatým návratom v priebehu pár minút pred koncom dostal do bodového vedenia.

Napokon rozhodol zápas posledný trojbodový hod Lučenca.