Andrej Martin začal na challengeri v Bielle víťazne

Daviscupový reprezentant Andrej Martin (vpravo) postúpil v Bielle do ďalšieho kola. (Autor: TASR)
SITA|28. júl 2015 o 18:01

Rozhodujúci tretí set získal slovenský tenista vo vyrovnanom tajbrejku pri skóre 8:6. Naopak, s turnajom sa lúči Jozef Kovalík.

BIELLA. Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako šiesty zvíťazil v utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour v talianskej Bielle nad Srbom Pedjom Krstinom za 143 minút tesne 4:6, 6:4, 7:6 (6).

V osemfinálovom 2. kole bude čeliť úspešnému z duelu Stefano Napolitano (Tal.) - Dennis Novak (Rak.).

Ďalší slovenský zástupca Jozef Kovalík nasadený ako ôsmy sa na rozdiel od Martina do 2, kola neprebojoval. Kovalík prehral s domácim držiteľom voľnej karty Salvatorem Carusom za 87 minút dva razy 4:6.