Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Sagan ide z Bánoviec na Tour de France, futbalistov čaká zápas roka

Športový TV program na dnes ponúkne aj EURO 2020 či Tour de France 2021. (Autor: TASR, Sportnet.sk)
Sportnet|21. jún 2021 o 04:00 (aktualizované 22. jún 2021 o 12:46)

ME vo futbale 2021 (EURO 2020) či Tour de France 2021. Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Fanúšikovia futbalu a cyklistiky majú pred sebou bohatý a zaujímavý týždeň.

Slovenská futbalová reprezentácia hrá zápas o všetko proti favorizovanému Španielsku, Peter Sagan sa zase presúva z majstrovstiev Slovenska na veľkolepé podujatie.

Slovenský cyklista naberie z Bánoviec nad Bebravou smer Francúzsko, kde sa na Tour de France opäť pokúsi získať zelený dres.

Futbalové EURO 2020 finišuje zápasmi v základných skupinách, aby cez víkend mohla odštartovať vyraďovacia časť.

Šancu na účasť má aj Slovensko, tomuto cieľu sa môže výrazne priblížiť posledným zápasom proti Španielsku.

O medailu zabojuje aj Stanislav Šesták, ktorý v piatok s Prešovom môže hrať finále Superligy v malom futbale.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.

Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

Pondelok (21. jún)

FUTBAL

  • 01:55 Kolumbia - Peru, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)
  • 22:55 Uruguaj - Čile, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)

EURO 2020 v televízii

  • 18:00 Ukrajina - Rakúsko, skupina C (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 18:00 Severné Macedónsko - Holandsko, skupina C (ČT 2)
  • 21:00 Rusko - Dánsko, skupina B (RTVS Jednotka, ČT Sport)
  • 21:00 Fínsko - Belgicko, skupina B (ČT 2)

HOKEJ

  • 2:40 Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights, NHL (Nova Sport 1)

Utorok (22. jún)

FUTBAL

  • 1:55 Argentína - Paraguaj, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)

EURO 2020 v televízii

  • 21:00 Chorvátsko - Škótsko, skupina D (nie je v TV programe)
  • 21:00 Česko - Anglicko, skupina D (RTVS Jednotka, ČT Sport)

HOKEJ

  • 2:05 Tampa Bay Lightning - New York Islanders, NHL (Nova Sport 1)
  • 17:20 Taliansko - Slovensko, MS v para hokeji (Dvojka)

TENIS

  • 12:00 Martin Kližan - Zdeněk Kolář, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 12:00 Lukáš Lacko - Nikola Milojevič, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 12:00 Filip Horanský - Christopher O'Connel, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 13:45 Andrej Martin - Mats Moraing, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 13:45 Alex Molčan - Ernesto Escobedo, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 16:45 Jozef Kovalík - Ramkumar Ramanathn, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 18:45 Viktória Kužmová - Indy de Vroomeová, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie
  • 19:45 Kristína Kučová - Jia-Jing Lu, Wimbledon - 1. kolo kvalifikácie

Streda (23. jún)

FUTBAL

  • 22:55 Ekvádor - Peru, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)

EURO 2020 v televízii

  • 18:00 Švédsko - Poľsko, skupina E (ČT 2)
  • 18:00 Španielsko - Slovensko, skupina E (RTVS Jednotka, ČT Sport)
  • 21:00 Nemecko - Maďarsko, skupina F (ČT 2)
  • 21:00 Portugalsko - Francúzsko, skupina F (ČT Sport)

HOKEJ

  • 3:05 Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens, NHL (Nova Sport 1)
  • 14:30 Zápas o umiestnenie, MS v para hokeji (ČT Sport)

TENIS

  • Prípadné 2. kolo Slovákov v kvalifikácii dvojhry Wimbledonu /doplníme/

Štvrtok (24. jún)

FUTBAL

  • 1:55 Brazília - Kolumbia, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)
  • 22:55 Bolívia - Uruguaj, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)

HOKEJ

  • 2:05 New York Islanders - Tampa Bay Lightning, NHL (Nova Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 18:30 Tour de France 2021 - predstavenie (Dvojka, Eurosport)

TENIS

  • Prípadné finále kvalifikácie Slovákov vo dvojhre vo Wimbledone /doplníme/

Piatok (25. jún)

FUTBAL

  • 1:55 Čile - Paraguaj, Copa América 2021 (DIGI Sport 1) 

HOKEJ

  • 2:05 Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights (Nova Sport 1)

TENIS

  • 11:00 WTA Eastbourne - štvrťfinále (Dvojka)

MMA

  • 23:30 Johnson - Moldavsky (Nova Sport)

MALÝ FUTBAL

  • 18:30 Trnava - Bratislava - zápas o 3. miesto v Superlige (facebook/SZMF)
  • 20:00 Nitra - Prešov - finále Superligy (facebook/SZMF)

Sobota (26. jún)

FUTBAL

EURO 2020 v televízii

  • 18:00 osemfinále (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 21:00 osemfinále (RTVS, ČT Sport)

HOKEJ

  • 2:05 Tampa Bay Lightning - New York Islanders, NHL (Nova Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 12:00/13:10/14:00 Tour de France - 1. etapa (Eurosport, Dvojka, ČT Sport)

TENIS

  • 11:00 WTA Eastbourne - semifinále žien (Dvojka)
  • 15:30 ATP Eastbourne - finále mužov (Eurosport 2)
  • 17:00 WTA Eastbourne - finále štvorhry žien (Orange Sport) 

Nedeľa (27. jún)

FUTBAL

  • 22:55 Brazília - Ekvádor, Copa América 2021 (DIGI Sport 1)
  • 22:55 Venezuela - Peru, Copa América 2021 (DIGI Sport 2)

EURO 2020 v televízii

  • 18:00 osemfinále (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 21:00 osemfinále (RTVS, ČT Sport)

HOKEJ

  • 2:05 Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens, NHL (Nova Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 13:15/13:50/14:30 - Tour de France - 2. etapa (Eurosport, ČT Sport, Dvojka)

FORMULA 1

  • 14:45 Veľká Cena Štajerska (Sport 2)

TENIS

  • 12:30 WTA Eastbourne - finále žien (Dvojka)

Viac o EURO 2020 / 2021

Súvisiace články