21.06.2021 | Sk. C
0 - 3
(0:1)

Severné Macedónsko - Holandsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)

Severné Macedónsko vs. Holandsko: ONLINE prenos zo zápasu na ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes. (Autor: Sportnet)
Sportnet|21. jún 2021 o 08:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Severné Macedónsko - Holandsko.

AMSTERDAM. Severné Macedónsko a Holandsko dnes hrajú svoj tretí zápas na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021). Duel skupiny C hostí Štadión Johana Cruyffa v Holandsku, v Amsterdame.

Sledujte online prenos s nami.

Pozrite si tiež priebežné tabuľky a celkový program šampionátu.

ONLINE PRENOS: Severné Macedónsko - Holandsko (LIVE z ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes)

Majstrovstvá Európy Skupina C 2020/2021
21.06.2021 o 18:00
S. Macedónsko
0:3
(0:1, 0:2)
90+4 minúta
Ukončený
Holandsko
Prehľad
Góly: 24. Depay, 51. Wijnaldum, 58. Wijnaldum. ŽK: 18. S. Ristovski (MAK), 48. Musliu (MAK), 65. Alioski (MAK), 84. Kostadinov (MAK). Rozhodca: Kovács – Marinescu, Artene.
V druhom polčase Holandsko pridalo vo svojej aktivite, druhý gól pridal po zmene strán kapitán Wijnaldum. Ten istý hráč bol v 58.minúte na konci peknej akcii, kedy zvyšoval už na rozdiel troch gólov. Výhra Holandska v pomere 3:0 nad Severným Macedónskom je zaslúžená. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.
90+4
Ofsajdové postavenie v ktorom sa ocitol Promes, zrejme sme videli poslednú akciu dnešného zápasu.
90+3
Holandsko dohráva zápas na polovici svojho súpera, loptu majú pod kontrolou.
90+2
Rohový kop Severného Macedónska neohrozil bránu Holandska. Naopak favorit vyráža do útoku.
90+1
Alioski si v súboju pri postrannej čiare vypýtal faul, priamy voľný kop pre Severné Macedónsko.
90
importantHlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.
89
89
Z rohového kopu boxuje loptu vo vzduchu ďaleko od svojej brány Dimitrievski.
88
importantSeverné Macedónsko nezvládlo protiútok, na druhej strane mohol skórovať striedajúci Gakpo, brankára súpera ale neprekonal. Z diaľky ešte vystrelil nebezpečne de Ligt – Dimitrievski vyráža loptu na roh.
87
Holandsko drží loptu na vlastnej polovici, favorit dohráva zápas v ktorom vedie o tri góly.
86
Nepresná kombinácia Holandska, Severné Macedónsko okamžite vyráža do protiútoku, loptu má Elmas.
85
Na druhej strane bola zblokovaná strela striedajúceho Timbera, zápas sa už iba prakticky dohráva.
84
yellowCardŽltú kartu dostáva Tihomir Kostadinov (Severné Macedónsko).
84
Spoza šestnástky strieľa Elmas, jeho pokus bol zblokovaný.
83
Gini Wijnaldum fauluje na polovici súpera, lopta pre Severné Macedónsko.
82
Nepresná prihrávka de Ligta, Severné Macedónsko môže zaútočiť.
81
Aktivita Severného Macedónska, striedajúci Stojanovski získava rohový kop.
80
Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 10 minút, štatistika striel na bránu vyzerá takto: 1-7.
79
changeStriedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Frenkie de Jong, prichádza Cody Gakpo.
79
changeStriedanie v tíme Severné Macedónsko: z ihriska odchádza Arijan Ademi, prichádza Boban Nikolov.
78
changeStriedanie v tíme Severné Macedónsko: z ihriska odchádza Enis Bardhi, prichádza Vlatko Stojanovski.
78
Po tvrdom zákroku de Jonga ostáva na zemi v bolestiach Ademi.
77
Berghuis dokázal odcentrovať v nábehu z pravej strany, jeho prihrávka nebola v šestnástke presná.
76
Blind si splnil svoje defenzívne povinnosti pred nabiehajúcim protihráčom, Severné Macedónsko prichádza o loptu.
75
Alioski sa snažil obhodiť si Timbera, v tomto súboji neuspel. Holandsko získava loptu.
74
Akcia Severného Macedónska sa končí, prihrávka na Elmasa po ľavom krídle bola pridlhá.
73
Delovku striedajúceho Timbera zneškodnil dobrým zákrokom Dimitrievski.
72
importantZa obranou Holandska sa ocitol striedajúci Čurlinov, svojou strelou prekonal Stekelenburga – gól však neplatí pre postavenie mimo hry.
71
Faul v strede ihriska v podaní Weghorsta, lopta pre Severné Macedónsko.
70
Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 20 minút, držanie lopty momentálne vyzerá nasledovne: 46% – 54%.
69
changeStriedanie v tíme Severné Macedónsko: z ihriska odchádza Goran Pandev, prichádza Tihomir Kostadinov.
68
changeStriedanie v tíme Severné Macedónsko: z ihriska odchádza Aleksandar Trajkovski, prichádza Ferhan Hasani.
67
67
importantVďaka vysokému pressingu získava Holandsko loptu na polovici svojho súpera. Striedajúci Weghorst mohol okamžite po príchode na ihrisko skórovať, svoju strelu napálil iba do brvna.
66
changeStriedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Donyell Malen, prichádza Quincy Promes.
66
changeStriedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Memphis Depay, prichádza Wout Weghorst.
65
yellowCardŽltú kartu dostáva Ezgjan Alioski (Severné Macedónsko).
64
Depay zamestnáva svojim pohybom obranu Severného Macedónska, nakoniec preváhal správny okamih na prihrávku a loptu stráca.
63
Center z pravej strany hľadal v šestnástke Pandeva, kapitán Severného Macedónska sa nedostal k zakončeniu. Odkop od brány Holandska.
62
Zblokovaný center z pravej strany, van Aanholt predviedol dobrý defenzívny zákrok.
61
importantWijnaldum mohol skompletizovať hetrik v zápase, po prihrávke Malena zakončoval v ťažkej pozícii tesne nad bránu.
61
Po rohovom kope smerovala hlavička Elmasa vedľa brány Holandska.
60
Dve tretiny dnešného zápasu sú za nami, v počte striel na bránu sledujeme jasnú prevahu hostí: 1-6.
59
Holandsko naďalej kontroluje priebeh zápasu, pre Severné Macedónsko môže tento zápas dopadnúť krutým výsledkom.
58
58
goalHolandsko dalo gól!
GEORGINIO WIJNALDUM pridáva druhý gól v zápase, strelu Depaya vyrazil Dimitrievski iba pred seba, odkiaľ ju holandský kapitán bez problémov poslal do brány – 0:3! Asistencia: Memphis Depay.
57
Holandsko kontroluje hru a prihráva si loptu na vlastnej polovici.
56
changeStriedanie v tíme Severné Macedónsko: z ihriska odchádza Ivan Tričkovski, prichádza Darko Čurlinov.
56
importantEnis Bardhi poslal z priameho voľného kopu prudkú strelu, tú však Stekelenburg dokázal vyraziť.
55
Severné Macedónsko má k dispozícii priamy voľný kop z nebezpečnej pozície. Vzdialenosť zhruba 20 metrov od brány.
54
Faul Wijnalduma v strede ihriska, priamy voľný kop pre Severné Macedónsko.
53
Holandsko je pri chuti, favorit sa snaží pridať tretí gól v zápase.
52
Strata lopty v podaní Holandska v útočnej tretine ihriska, do protiútoku môže vyraziť Severné Macedónsko.
51
51
Druhý gól Holandska strieľa GEORGINIO WIJNALDUM, ktorý zúžitkoval dobrú prihrávku Depaya a poľahky skóruje – 0:2! Asistencia: Memphis Depay.
50
50
importantVýborný center striedajúceho Berghuisa z rohového kopu, dobrá hlavička de Ligta a ešte lepší zákrok Tričkovskeho na bránkovej čiare.
49
Wijnaldum vybojoval svojou aktivitou rohový kop pre Holandsko.
48
yellowCardŽltú kartu dostáva Visar Musliu (Severné Macedónsko).
48
Alioski poslal do šestnástky prudký center z ľavej strany, ten však nenašiel adresáta.
47
Severné Macedónsko vstupuje do druhého polčasu aktívne, center hľadajúci Ademiho v šestnástke odvrátila obrana Holandska.
46
changeStriedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Denzel Dumfries, prichádza Steven Berghuis.
46
changeStriedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Stefan de Vrij, prichádza Jurriën Timber.
46
Začal sa druhý polčas.
O niekoľko okamihov nám odštartuje druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas súboja medzi Severným Macedónskom a Holandskom. Sledujeme zaujímavý zápas, šance sa zrodili na oboch stranách. Jediný gól padol doposiaľ z kopačky Depaya, ktorý sa presadil v 24.minúte po rýchlom protiútoku. Po prvom polčase tak vyhráva Holandsko nad Severným Macedónskom 1:0. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+2
Pandev neudržal loptu na polovici Holandska, zrejme sa už nič zaujímavé v prvom polčase nestane.
45+1
Gravenberch si dovolil vo vnútri šestnástky drzú kľučku, k zakončeniu sa už ale nedostal. Uvidíme rohový kop Holandska.
45
importantHlavný rozhodca pridáva v prvom polčase dve minúty.
44
Wijnaldum si nerozumel s Malenom, lopta pre Severné Macedónsko v závere prvého polčasu.
43
43
importantSkvelý individuálny prienik Depaya, po ktorom bolo Holandsko blízko k druhému gólu v zápase. Dimitrievski loptu vyrazil svojou nohou.
42
Dlhý nákop de Vrija na nabiehajúceho Depaya, obrana Severného Macedónska si poradila.
41
Po rohovom kopu hlavičkoval nepresne Ademi, center Bardhiho bol ale skvelý.
40
Center z pravej strany poslal do šestnástky Alioski, de Ligt netrafil loptu ideálne a tak nasleduje rohový kop Severného Macedónska.
39
Rohový kop nakrátko v podaní Severného Macedónska, strela Bardhiho bola ale zblokovaná.
38
Na vysoký center Depaya z rohu si naskočil Malen, ofenzívny futbalista Holandska pri zakončení fauloval, čo neuniklo hlavnému rozhodcovi.
37
Dumfries príkladne zabojoval a získal loptu, Alioski mu nakoniec loptu vypichol, nasleduje roh Holandska.
36
Gravenberch hľadal centrom do šestnástky svojich spoluhráčov, jeho prihrávka ale nebola presná, uvidíme odkop od brány Severného Macedónska.
35
Do konca prvého polčasu ostáva posledných 10 minút, v štatistike striel na bránu evidujeme aktivitu hosťujúceho tímu: 0-2.
34
Dlhý nákop Severného Macedónska odvracia hlavou stopér de Ligt, Holandsko následne v postavení mimo hry.
33
Ťažká prihrávka v podaní Blinda na Depaya, akcia Holandska končí pred šestnástkou súpera.
32
Malen neobišiel Ristovskeho, Severné Macedónsko drží loptu na polovici súpera.
31
Malen sa trochu uponáhľal a vystrelil veľmi nepresne, svojim spoluhráčom sa okamžite ospravedlnil.
30
Bardhi padá po kombinácii pred šestnástkou na zem, hlavný rozhodca Kovács ale nereaguje.
29
importantEvidujeme strelu nad bránu z kopačky Trajkovskeho. Na druhej strane prihral Malen do stopercentnej šance Dumfriesovi, ten však brankára Severného Macedónska neprekonal.
28
Patrick van Aanholt hľadal prihrávkou v šestnástke autora úvodného gólu zápasu, Dimitrievski bol však pri lopte skôr.
27
Elmas sa trochu pohrával s loptou pri rozohrávke, nakoniec ťažkú situáciu zvládol a jeho tím ostáva pri lopte.
26
Gól je potvrdený, pokračujeme v hre ďalej. Holandsko sa ujalo vedenia v zápase, avšak Severné Macedónsko sa zatiaľ nemusí za svoj výkon hanbiť.
25
importantGólovú situáciu kontroluje ešte systém VAR, v hre je prípadný faul pred začiatkom rýchleho protiútoku Holandska.
24
24
MEMPHIS DEPAY bol na konci rýchleho protiútoku Holandska, celú akciu rozbehol spoločne s Malenom a následne ju aj zakončil – 0:1! Asistencia: Donyell Malen.
23
Holandsko už opäť kombinuje na polovici súpera, de Jong ale neprihral presne Wijnaldumovi, Severné Macedónsko získava loptu.
22
22
importantAlexander Trajkovski po peknej narážačke vypálil spoza šestnástky, jeho pokus zastavila ľavá žrď holandskej brány.
21
Depay chrbtom k bráne v ťažkej pozícii neudržal loptu, nasleduje rýchly protiútok Severného Macedónska, Alioski ale nezvládol center.
20
Úvodných 20 minút zápasu je za nami, zatiaľ stále čakáme na prvú strelu na bránu z oboch strán.
19
Pekná akcia Holandska, Depay si vymenil loptu s Wijnaldumom, ten poslal do šestnástky jemný center, Malen sa však k hlavičke nedostal.
18
Po dobrom centri z rohového kopu nezakončil nabiehajúci Dumfries, odkop od brány Severného Macedónska.
18
yellowCardŽltú kartu dostáva Stefan Ristovski (Severné Macedónsko).
17
Špritérsky súboj Malena a Tričkovskeho na ľavej strane ihriska, nasledovať bude rohový kop Holandska.
16
Tvrdý súboj Gravenbercha a Pandev, v hre sa ale pokračuje ďalej, loptu má na svojich kopačkách Holandsko.
15
Narážačka Depaya na Wijnalduma bola pridlhá, Dimitrievski má loptu vo svojom náručí.
14
Wijnaldum vybojoval loptu v súboji proti Trajkovskemu, Holandsko môže opäť zaútočiť.
13
Holandsko kontroluje hru v strede poľa, van Aanholt hľadal prihrávkou za obranou Wijnalduma, jeho pokus nebol úspešný a najmä presný.
12
Depay prebral dlhú prihrávku na hranici ofsajdu, jeho následná strela z vnútra šestnástky nesmerovala na bránu.
11
Depay si urobil priestor v šestnástke a namiesto strely hľadal prihrávkou lepšie postavených spoluhráčov, obrana Severného Macedónska zblokovala jeho prihrávku na poslednú chvíľu.
10
Úvodných 10 minút dnešného zápasu je za nami, držanie lopty je aktuálne vyrovnané: 50% – 50%.
9
importantIvan Tričkovski si nabehol za obranu Holandska, umiestnenou strelou k žrdi prekonáva Stekelenburga. Gól ale neplatí, postranný rozhodca signalizuje tesné postavenie mimo hry.
8
Útočný faul Trajkovskiho na de Jonga, lopta pre Holandsko na vlastnej polovici ihriska.
7
Holandsko sa snaží o kombináciu z vlastnej polovice, jej hráčom chýba ale väčší pohyb. Severné Macedónsko pôsobí v úvodných minútach sympatickým dojmom.
6
Depay sa nechal predskočiť v súboji o loptu, Severné Macedónsko tak môže zakombinovať na polovici súpera.
5
Depay sa snažil po chybe v obrane súpera vysunúť Malena, v rozhodujúcej chvíli ale neprihral presne.
4
Dumfries dostal na pravej strane ihriska ťažkú prihrávku, ktorú nespracoval. Autové vhadzovanie pre Severné Macedónsko.
3
Sledujeme vysoký pressing Holandska na polovici Severného Macedónska.
2
V úvodných sekundách zápasu podľa očakávania aktívni futbalisti Holandska, ktorí držia loptu na svojich kopačkách. Z diaľky sa rozhodol pre strelu Gravenberch – jeho pokus letel nad bránu Dimitrievskiho.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Hráči o malu chvíľu vstúpia na hraciu plochu, následne o niekoľko minút odštartuje zápas medzi Severným Macedónskom a Holandskom.
Úvodní sestavy:

Severné Macedónsko: Dimitrievski – S. Ristovski, D. Velkovski, Musliu, Alioski – E. Bardhi, A. Ademi – Tričkovski, Elmas, Trajkovski – Pandev (C).
Náhradníci: Jankov, Šiškovski – Zajkov, Ristevski, Hasani, Kostadinov, Nikolov, Stojanovski, K. Velkoski, Spirovski, Avramovski, Čurlinov.

Holandsko: Stekelenburg – Dumfries, de Vrij, de Ligt, Blind, van Aanholt – F. de Jong, Wijnaldum (C), Gravenberch – Depay, Malen.
Náhradníci: Bizot, Krul – Veltman, N. Aké, S. Berghuis, L. de Jong, Promes, Klaassen, Weghorst, Koopmeiners, J. Timber, Gakpo.

Rozhodčí: Kovács – Marinescu, Artene.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas EURA 2020 skupiny C medzi Severným Macedónskom a Holandskom. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Futbalisti Severného Macedónska majú po dvoch odohratých stretnutiach v skupine na konte 0 bodov. Ich skóre je pasívne, dvakrát prekonali obranu súpera a päťkrát inkasovali. V úvodnom zápase na turnaji podľahli Rakúsku 1:3, o ich jediný zásah v zápase sa postaral nestarnúci Goran Pandev. V druhom vystúpení ťahali za kratší koniec proti Ukrajiny, s ktorou prehrali 1:2, o ich gól sa postaral Ezgjan Alioski.

HOLANDSKO: Futbalisti Holandska majú po dvoch zápasoch na svojom konte plný počet bodov. Ich skóre je aktívne, päť strelených a iba dva inkasované góly. V prvom zápase zdolali Ukrajinu 3:2, do streleckej listiny sa zapísala trojica Wijnaldum, Weghorst a Dumfries. V druhom zápase udržali proti Rakúsku čisté konto a dvakrát skórovali – z kopačky Depaya a Dumfriesa.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Domov»EURO 2021»Severné Macedónsko - Holandsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)