Lantoši strelil v zámorí dva góly, stačilo mu na to sedem minút

Róbert Lantoši .
Róbert Lantoši . (Autor: Providence Bruins/ twitter)
TASR|17. apr 2021 o 08:18

Stal sa druhou hviezdou zápasu.

PROVIDENCE. Slovenský hokejista Róbert Lantoši výrazne prispel k triumfu Providence Bruins nad tímom Utica Comets 6:2 v piatkovom zápase AHL.

Dvakrát sa zapísal do streleckej listiny, pričom jeho druhý gól bol aj víťazný. Zároveň ukončil trojzápasové bodové suchoty a stal sa druhou hviezdou duelu.

Dvadsaťpäťročný útočník sa presadil v druhej tretine v priebehu siedmich minút. Najskôr s prispením konštrukcie bránky vyrovnal na 2:2 a potom úspešne zakončil rýchlu akciu domáceho tímu.

V tejto sezóne AHL má rodák z Prievidze na konte trinásť kanadských bodov za osem gólov a päť asistencií. Vďaka tomu je najlepším strelcom tímu.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Lantoši strelil v zámorí dva góly, stačilo mu na to sedem minút