MS v cyklistike 2021

MS v cyklistike sa v roku 2021 konajú od 19. do 26. septembra. Hostí ich belgické Flámsko.

Podujatie vyvrcholí v nedeľu 26. septembra pretekmi mužov v kategórii elite. Na štarte bude aj trojnásobný majster sveta Peter Sagan.

Na jazdcov elite čaká vo Flámsku trať s kopcovitým profilom a dĺžkou 268,3 kilometra.

Julian Alaphilippe obhájil titul majstra sveta v cestnej cyklistike.
26.09.202141
Predviedol skvelé sólo. Alaphilippe obhájil titul majstra svetaPeter Sagan o víťazstvo nebojoval.
John Degenkolb po triumfe na Paríž - Roubaix.
26.09.20211
Na MS skončil predčasne. Degenkolb utrpel zranenia hlavyNiekdajší víťaz Paríž-Roubaix je pri vedomí.
26.09.20211
Peter Sagan.online
26.09.202134
MS v cyklistike 2021: Sagan o titul nebojoval, vyhral AlaphilippeSledovali sme online prenos z MS v cestnej cyklistike 2021, na štarte nechýbal ani Peter Sagan.
Peter Sagan.
25.09.20211
Sagan očakáva na MS veľa pádov. Budeme potrebovať aj šťastie, vravíZabojuje o štvrtý titul majstra sveta.
25.09.20211
Elisa Balsamová zdolala v šprinte Marianne Vosovú.
25.09.2021
Holandská dominancia sa skončila. MS rozhodol dramatický šprintElisa Balsamová dosiahla životný úspech.
25.09.2021
MS v cyklistike 2021, ilustračná fotografia.
25.09.2021
Majsterkou sveta medzi juniorkami je Backstedová, Slovenky zaostaliRozhodujúci moment sa udial 31 km pred cieľom.
25.09.2021
Matúš Štoček.
24.09.20211
Štoček prišiel do cieľa v hlavnej skupine, majstrom sveta do 23 rokov sa stal TalianBaroncini rozhodol o triumfe v záverečnom stúpaní.
24.09.20211
Miroslav Kováčik24.09.202138
Sagan môže dosiahnuť niečo, čo nikto pred ním. Kto sú jeho súperi?Kto sú najväčší favoriti na zisk dúhového dresu?
Martin Svrček v drese slovenskej reprezentácie.
24.09.202110
Svrček mal na MS v cyklistike medailu na dosah, chýbali mu len centimetreSom veľmi šťastný, povedal v cieli slovenský junior
Tony Martin (vpravo)
22.09.20214
Ideálny koniec kariéry. Martin si z majstrovstiev sveta odnáša naposledy zlatoMartin bol dlhé roky špecialista na časovku.