Správy

III. liga ZsFZ: Juniorka Spartaka Trnava sa po výhre s Kalnou nad Hronom posunula na tretie miesto

Martina Radošovská|4. nov 2018 o 22:15

Fotogaléria zo zápasu Spartak Trnava B - Kalná nad Hronom

Spartak Trnava B – Kalná nad Hronom 2:0 (1:0)

Spartak Trnava zabral v posledných jesenných kolách naplno. V poslednom kole si poradil s nováčikom v súťaži. Domáci viedli od 6. minúty, kedy si loptu do krídla spracoval Yilmaz, hodil si loptu na pravú nohu a obstrelil hosťujúceho gólmana – 1:0. Hostia sa zamerali na vyrovnávajúci gól, no ten neprichádzal. Práve naopak, domáci si poistili svoje víťazstvo Dvorákom v 80. minúte na 2:0.

Góly: 6. Yilmaz, 80. Dvorák.

SPARTAK TRNAVA B: Urminský – Marjanović, Horník, Lupták, Pekár (83. Pavlovčík), Dangubić, Vantruba, Gombala, Jašúrek, Jarović (72. Dvorák), Yilmaz (62. Brigant).

KALNÁ NAD HRONOM: Švec – Szép, Flídr, Pacalaj, Vida, Turnai (78. Chmelo), Dávid, Švirik (45. Solčiansky), Lackó, Pánik (26. Kalman), Peseky (73. Lackó).

Rozhodoval: Otiepka. ŽK: Horník – Pacalaj, Flídr.