Reprezentácia SR "A" ženy

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18. mar 2024 o 10:37

Zverenkyne Romana Sedlárika prehrali aj tretí zápas na turnaji, tentokrát s Českom 0:3, ktoré skončí na turnaji na treťom mieste.

Prvé dejstvo sa skončilo zmierlivo 0:0, góly padali až po prestávke. Škoda samostatného nájazdu Gembickej, ktorého zakončenie skončilo iba na žrdi českej bránky. Skóre duelu otvorila Komárková, v polovici polčasu prišla nešťastná strela, ktorá sa od konštrukcie bránky od našej kapitánky v bránke odrazila až za bránkovú čiaru. Konečné skóre v závere prikrášlila Soquessa. Slovenky turnaj uzatvoria súbojom proti domácemu Srbsku.