NIKÉ FUTSAL EXTRALIGA

Dohrávka 13.kola Niké Futsal Extraligy: Levice po víťazstve nad 4FSC FTVŠ v prvej štvorke

1. feb 2023 o 16:37

V dohrávke 13.kola Niké Futsal Extraligy potvrdili Levice v domácom prostredí papierovú úlohu favorita proti bratislavským vysokoškolákom.

Do zápasu vstúpili lepšie domáci, keď kapitán Rakica už v šiestej minúte prestrelil nechytateľne rovnako muža s kapitánskou páskou Maglena. Ešte pred polovicou prvého dejstva zvýšil na 2:0 Gabaš, po ďalších góloch Fedyka a najlepšieho strelca Levíc Bačíka už o tom, že všetky body zostanú doma, v hale nepochyboval nik. Krátko pred prestávkou sa do streleckej listiny zapísali aj hostia, keď Erika Bielika prekonal Kouřil. Matúš Bielik však podčiarkol polčasové skóre na 5:1.

Oproti prvému dejstvu, v ktorom padlo až šesť gólov, si na ďalšie museli počkať diváci až do záveru stretnutia. V 36.minúte znížil Gajdács, v predposlednej prišiel nešťastný teč hosťujúceho Lauka. Pohodlné víťazstvo 7:2 dokonal so zvukom záverečného klaxónu svojim druhým gólom v zápase Fedyk. Levice sa po víťazstve prepracovali do prvej štvorky.