Správy

Ženská sedemnástka deklasovala Bulharsko 6:0

Viktoria Joríkova|23. apr 2014 o 00:00

STARA PAZOVA (SFZ) - Slovensko WU "17" - Bulharsko WU "17" 6:0

V prvom zápase na turnaji UEFA Development Tournament v Srbsku zdolala ženská reprezentácia Slovenska rovesníčky z Bulharska 6:0. Do zápasu sme vstúpili aktívne a dvomi presnými zásahmi útočníčky FC Baník Horná Nitra, Ľudmily Maťavkovej sme už v 11. minúte viedli dvojgólovým rozdielom. Vedenie ešte do polčasu zvýraznili v 27. minúte Kovaľová a v 35. minúte Roháčová.

V druhej časti hry naše dievčatá nepoľavili a gólmi Kovaľovej v 54. min a Maťavkovej v 59. minúte dosiahli v úvodnom zápase turnaja vysoké víťazstvo 6:0. Ľudmila Maťavková dosiahla v zápase prvý reprezentačný hetrik.

Slovensko WU "17" - Bulharsko WU "17"  6:0  (4:0)

Góly: 5., 11., 54. Maťavková, 27., 49. Kovaľová, 35. Roháčová

SLOVENSKO WU "17": Vatterová - Ferjancová (41. Otiepková), Murinová, Kovaľová, Čeriová, Mikolajová (41. Polláková), Botková (60. Kormaňáková), Fabová (41. Briššová), Maťavková (63. Capiková), Sluková (19. Mazurová, 63. Stredná), Roháčová (41. Kovácsová)