Správy

    WU16 – Nominácia na UEFA Development turnaj v Srbsku

    (Zdroj: SFZ, Autor: Roman Ferstl)
    SFZ|14. máj 2022 o 08:33
    (Zdroj: SFZ, Autor: Roman Ferstl)


    BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU16 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na UEFA Development turnaj v Srbsku (19. 5 – 26. 5. 2022). Zraz nominovaných je vo štvrtok 19. mája o 12.30 v hoteli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

    Program
    21. mája o 17.00: Srbsko WU16 – Slovensko WU16
    23. mája o 14.00: Maďarsko WU16 – Slovensko WU16
    26. mája o 10.00: Bosna a Hercegovina WU16 – Slovensko WU16

    NOMINÁCIA

    BRANKÁRKY
    Julianna Gajdošová 
    (FC Union Nové Zámky)
    Viktória Opalková (ŠK Slovan Bratislava)

    OBRANKYNE
    Jana Belicová 
    (FC Spartak Trnava)
    Simona Vaculová (ŠK Slovan Bratislava)
    Eva Pálková (SDM Domino)
    Sára Dianová (GFC Topoľčany)
    Tereza Petrášová  (1. FC Tatran Prešov)
    Šarlota Noemi Kundravá (MFK Vranov nad Topľou)
    Nina Grácová (GFC Topoľčany)

    STREDOPOLIARKY
    Simona Horváthová (FKM Nové Zámky)
    Soňa Servátková (1. FC Tatran Prešov)
    Matilda Sluková (Spartak Myjava)
    Katarína Bučková (1. FC Tatran Prešov)
    Ela Žigová (FC Spartak Trnava)
    Sára Straková (AS Trenčín)
    Linda Hlavinková (Partizán Bardejov BŠK)

    ÚTOČNÍČKY
    Lucia Rumančíková 
    (FK Spišská Nová Ves)
    Melánia Glodová (MFK Vranov nad Topľou)
    Dominika Gondová (ŠK Slovan Bratislava)
    Tamara Kramlíková (Spartak Myjava)
    Klára Cabúková (AS Trenčín)
    Nikola Pajunková 
    (MŠK FOMAT Martin)

    NÁHRADNÍČKY

    BRANKÁRKY
    Sofia Valenčinová 
    (1. FC Tatran Prešov)
    Zuzana Glézlová 
    (FKM Karlova Ves Bratislava)
    Sabína Rabčanová (FA United N-KL-G)
    Erika Zjarová (MFK Ružomberok)
    Nikola Dužarová 
    (1. FC Tatran Prešov)
    Simona Jacková (FK Poprad)

    OBRANKYNE
    Nina Mattová (FK TEMPO Partizánske)
    Zuzana Barutová (FC Spartak Trnava)
    Veronika Zacharovská (JUPIE FŠ Mareka Hamšíka)
    Kristína Pálová (FC Union Nové Zámky)
    Simona Juríčková (TJ Plevník-Drienové)
    Sofia Magdaléna Šefčíková (TJ Slovan Pečovská Nová Ves)
    Meg Molnárová (ŠK Slovan Bratislava)

    STREDOPOLIARKY
    Ema Bilá (Partizán Bardejov BŠK)
    Nina Nedoroščíková 
    (1. FC Tatran Prešov)
    Monika Križanová (MŠK Považská Bystrica)
    Tamara Naňová (ŠK Slovan Bratislava)
    Barbara Prokopcová (FK Austria Wien) 
    Michaela Martišková (FC Spartak Trnava)
    Nikola Huléni 
    (FC Baník Prievidza)
    Natália Polačková
     (FC Spartak Trnava)

    ÚTOČNÍČKY
    Lilian Geczyová 
    (FC Baník Prievidza)
    Natália Bobčeková 
    (ŠK Lúčky – kúpele)
    Lola Gibejová 
    (ŠK Slovan Bratislava)
    Nela Zavaterníková (TJ Baník Kalinovo)

    REALIZAČNÝ TÍM
    Hlavný tréner: Jozef Jelšic
    Asistent trénera: 
    Peter Januška
    Asistentka trénera: 
    Lucia Haršanyová
    Tréner brankárok:
     Martin Poloha
    Fyzioterapeutka: 
    Katarína Košlabová
    Fyzioterapeutka:
     Beáta Pinkeová
    Lekárka: 
    Zuzana Dohányosová
    Technický vedúci: 
    Filip Trosko

    Súvisiaci obsah

    Nachádzate sa tu: