Rozhodnutia
HE-STK-2020/2021-1096Zmena UHČv stretnutí I. trieda dorast 7.kolo F.O. Ajax Pakostov – TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou dňa 26.9.2020 o 13,00 hod
HE-STK-2020/2021-1095Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí II. trieda dospelí 8. kolo TJ Družstevník Oľka – TJ Družstevník Modrá nad Cirochou dňa 31.10.2020 o 14,00 hod
HE-STK-2020/2021-1094Zmena hracieho dňa a UHČ II. trieda žiaci U15 sk „B“ TJ Družstevník Modrá nad Cirochou – ŠK Slávia Lackovce dňa 27.9.2020 o 12,00 hod
HE-STK-2020/2021-1092Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí I. trieda žiaci U15 FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Borov dňa 25.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1091Odložené stretnutie
HE-STK-2020/2021-1090Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí II. trieda dospelí 9. kolo OŠK Ohradzany – TJ Lesy Zubné dňa 26.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1089Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí I. trieda dorast 6.kolo OFK Agrifop Stakčín – ŠK Slávia Lackovce dňa 31.10.2020 o 12,00 ho
HE-STK-2020/2021-1088Zmena odohratie stretnutia I. trieda dospelí 8. kolo TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou – TJ Tvarona Ulič dňa 8.11.2020 o 13,30
HE-STK-2020/2021-1087Zmena UHČ v stretnutí II. trieda dospelí 9. kolo ŠK Klenová – TJ Tatran Kolonica dňa 27.9.2020 o 12,30 hod
HE-STK-2020/2021-1086Zmena UHČ v stretnutí II. trieda dospelí 9. kolo TJ Javorník Uličské Krivé – TJ Družstevník Oľka dňa 27.9.2020o 12,30 hod
HE-STK-2020/2021-1085Zmena UHČ v stretnutí II. trieda dospelí 9. kolo TJ Družstevník Turcovce - OŠK Rokytov pri Humennom dňa 27.9.2020o 12,30 hod
HE-STK-2020/2021-1084Odohratie stretnutia II. trieda dospelí 7. kolo TJ Javorník Uličské Krivé – TJ Tatran Kolonica dňa 25.10.2020 o 14,00 hod
HE-STK-2020/2021-1083Odohratie stretnutia II. trieda dospelí 8. kolo TJ Družstevník Lukačovce – TJ Tatran Kolonica dňa 1.11.2020 o 13,30 hod
HE-STK-2020/2021-1082Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí II. Trieda žiaci U15 sk B 3. kolo J Družstevník Modrá nad Cirochou – ŠK Slávia Lackovce dňa 26.9.2020 o 10,00 hod
HE-STK-2020/2021-1081Zrušenie stretnutia II. trieda dospelí 8. kolo TJ Družstevník Oľka – TJ Družstevník Modrá nad Cirochou dňa 20.9.2020
HE-STK-2020/2021-1080Zrušenie stretnutie I. trieda žiaci 6. Kolo TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou – TJ Vihorlat Zemplínske Hámre dňa 19.9.2020
HE-STK-2020/2021-1079Zrušené stretnutie I. trieda dospelí 8. kolo TJ Tvarona Ulič – TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou dňa 20.9.2020
HE-STK-2020/2021-1078Kontumácia stretnutia I. trieda dospelí 7. kolo TJ Družstevník Nižné Ladičkovce – TJ ŠM Ubľa dňa 13.9.2020 kontumuje stretnutie 3 : 0 v prospech TJ Družstevník Nižné Ladičkovce v zmysle SP čl. 82 písmeno d.
HE-STK-2020/2021-1077Zrušenie stretnutia
HE-STK-2020/2021-1076Semifinále Pohára Nexis Fibers a.s. a ObFZ Humenné
HE-STK-2020/2021-1075Namietka na výkon rozhodcu
HE-STK-2020/2021-1074Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí II. Trieda žiaci U15 3. kolo OŠK Ohradzany – TJ Družstevník Borov dňa 18.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1073Zmena menou UHČ v stretnutí II. Trieda žiaci U15 sk. B 3. kolo OFK Hažím nad Cirochou – TJ Družstevník Chlmec dňa 19.9.2020 o 14,00 hod
HE-STK-2020/2021-1072Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí II. Trieda žiaci U15 sk A 3. kolo TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica – TJ Družstevník Nižné Ladičkovce dňa 18.9.2020 o 17,00 hod
HE-STK-2020/2021-1071Zmena hracieho dňa a UHČ I. Trieda mladší žiaci sk. A 7. kolo TJ Ptava NV Ptičie – TJ Slovan Belá nad Cirochou dňa 24.10.2020 o 12,00 hod
HE-STK-2020/2021-1070Kontumácia stretnutia II. Trieda dospelí 7. kolo TJ Družstevník Modrá nad Cirochou – TJ Iskra Ňagov
HE-STK-2020/2021-1069Zmena hracieho dňa v stretnutí II. trieda dospelí 8. kolo OŠK Rokytov pri Humennom - ŠK Klenová dňa 19.9.2020 o 16,00hod
HE-STK-2020/2021-1068Zmena UHČ v stretnutí I. trieda žiaci 5. kolo FK Kamenica nad Cirochou – TJ Družstevník Papín dňa 15.9.2020 o 15,00 hod
HE-STK-2020/2021-1067Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí I. trieda žiaci 5.kolo TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou – OFK Agrifop Stakčín dňa 24.10.2020 o 12,00 hod
HE-STK-2020/2021-1066Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí I. trieda dorasti 4. kolo TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou dňa 24.10.2020 o 12,00 hod
HE-STK-2020/2021-1065Zrušenie stretnutia II. Trieda dospelí 7.kolo TJ Javorník Uličské Krivé - TJ Tatran Kolonica
HE-STK-2020/2021-1064Zrušenie stretnutia
HE-STK-2020/2021-1063Zmena hracieho dňa a UHČ I. Trieda žiaci U15 4. kolo TJ Jasenov – FK Kamenica nad Cirochou dňa 11.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1062Zmena UHČ v stretnutí II. Trieda dospelí 7. kolo TJ Družstevník Turcovce - FK Rovné dňa 13.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1061Zamietnutá námietka ŠK Klenová - TJ Javorník Uličské Krivé
HE-STK-2020/2021-1060Zamietnutá námietka ŠK Klenová - TJ Javorník Uličské Krivé
HE-STK-2020/2021-1059Zamietnutá námietka ŠK Klenová - TJ Javorník Uličské Krivé
HE-STK-2020/2021-1058Kontumácia stretnutia I. Trieda dospelí 5. Kolo TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom – TJ Vihorlat Zemplínske Hámre dňa 30.8.2020 kontumuje v prospech TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom v zmysle SP čl.11/3 s použitím čl. 82 písmeno g.
HE-STK-2020/2021-1057Zmena hracieho dňa I. Trieda žiaci U15 3. kolo TJ Slovan Belá nad Cirochou – FK Jasenov dňa 23.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1056Zmena hracieho dňa I. Trieda žiaci U15 3. kolo TJ Slovan Belá nad Cirochou – FK Jasenov dňa 15.9.2020 o 12,00 hod
HE-STK-2020/2021-1055Zmena UHČ v stretnutí II. Trieda dospelí 6. kolo TJ Družstevník Oľka – TJ Družstevník Turcovce dňa 6.9.2020 o 16,30 hod
HE-STK-2020/2021-1054Kontumácia stretnutia TJ Slávia Lackovce na stretnutie 1. kola žiaci U15 II. trieda sk. „B“ dňa 29.8.2020 TJ Tvarona Ulič - ŠK Slávia Lackovce kontumuje stretnutie 3:0 v prospech TJ Tvarona Ulič
HE-STK-2020/2021-1053Zmena hracieho dňa a UHČ I. Trieda žiaci U15 3. kolo FK Kamenica nad Cirochou – FK Ptava NV Ptičie dňa 4.9.2020 o 16,00 hod
HE-STK-2020/2021-1052Zmena hracieho dňa v stretnutí II. Trieda U15 žiaci 2. kolo TJ Tvarona Ulič - TJ Družstevník Modra nad Cirochou na deň 12.9.2020 o 10,00
HE-STK-2020/2021-1051Preloženie turnaja mladší žiaci turnaj v Klenovej
HE-STK-2020/2021-1050Výmena stretnutia 8. kolo II. Trieda dospelí TJ Družstevník Lukačovce - TJ Tatran Kolonica dňa 20.9.2020 o 16,00 hod na ihrisku v Lukačovciach, odveta v jarnej časti 19. kolo sa odohrá na ihrisku v Kolonici
HE-STK-2020/2021-1049Zamietnutie žiadosti
HE-STK-2020/2021-1048Zamietnutie odvolania OŠK Ohradzany voči rozhodnutiu ŠTK
HE-STK-2020/2021-1047Zmena hracieho dňa a UHČ I. Trieda dorast 3. kolo TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom – OFK Agrifop Stakčín dňa 26.9.2020 o 14,30 hod na ihrisku v Radvani nad Laborcom