Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 14. kolo - dohrávky
25.4. 17.30 (STREDA) Igram – Danubia H. Šúr Dúbravec, Chalka, Uram, Vnuk
25.4. 17.30 (STREDA) Jarovce – D. N. Ves ,,B” Vanek, Křivan, Villalba, Šuniar
Seniori V. liga S5A – 20. kolo
28.4. 10.30 Iskra Petržalka – Jarovce Abrman, Rataj, Goga; (D)
28.4. 17.00 Vajnory ,,B” – Ch . Grob Kuzmová, Dúbravec, Kravárik; Kroneraff
29.4. 17.00 N. Dedinka – D. N. Ves ,,B” Chalka, Uram, Vanek; (D)
29.4. 17.00 Miloslavov – NMŠK 1922 Straka M., Rataj, Křivan; Vnuk
29.4. 17.00 Danubia H. Šúr – FK Dúbravka Knopp, Villalba, Šusták; (D)
29.4. 17.00 Malinovo – MŠK Senec Koštrna, Samko, Vány; (D)
29.4. 17.00 Igram – Krasňany Goga, Gajdošík, Orlíková; Šuniar
Seniori VI. liga S6A – 13. kolo
28.4. 17.00 Domino ,,B” – Blatné Kakaščík, Villalba, Křivan; Žilavý VL.
29.4. 17.00 Hamuliakovo – Tomášov ,,B” Abrman, Kakaščík, Malovec Ri.; Lehuta
29.4. 17.00 Ekonóm – FK The Dragons Bogdáň, Bočák Jo., Ťažký; Minarovič
29.4. 17.00 Čataj – Kaplna Sopata, Lacena, Štepanovský; Múčka
St. žiaci SZM – 23. kolo – dohrávka
24.4. 17.30 (UTOROK) Ivanka p/D – MŠK Senec „C“ Marczell
St. žiaci SZM – 33. kolo – dohrávka
26.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Most p/B – MŠK Senec ,,B” Štepanovský, Randa
St. žiaci SZM – 34. kolo
25.4. 17.00 (STREDA) FC Petržalka ,,C” – PFA ŠTK Šamorín ,,B” Šusták
St. žiaci SZM – 24. kolo
25.4. 16.00 (STREDA) Lamač – FK Dúbravka Stolárik
28.4. 9.00 Ružinov – Ivanka p/D Křivan
28.4. 10.00 MŠK Senec ,,B” – FC Petržalka ,,C” Marczell
28.4. 10.00 MŠK Senec ,,C” – Kráľová p/S Takáč
28.4. 11.30 Z. Bystrica – Kalinkovo Sopata
29.4. 10.00 Malinovo – Rusovce Samko
29.4. 11.00 Most p/B – N. Dedinka Kakaščík
30.4. 17.30 (PONDELOK) PFA ŠTK Šamorín ,,B” – Jarovce (R)
St. žiaci SZM – 32. kolo
1.5. 9.30 (UTOROK) Rusovce – Ivanka p/D Vány
1.5. 9.30 (UTOROK) FC Petržalka ,,C” – N. Dedinka Goga
1.5. 10.00 (UTOROK) NMŠK 1922 ,,B” – Jarovce Křivan
1.5. 10.00 (UTOROK) MŠK Senec ,,B” – PFA ŠTK Šamorín ,,B” Takáč
1.5. 10.00 (UTOROK) Malinovo – MŠK Senec ,,C” Gajdošík
1.5. 10.45 (UTOROK) Lamač – Most p/B Vanek
1.5. 11.30 (UTOROK) Z. Bystrica – Ružinov Ťažký
1.5. 14.30 (UTOROK) FK Dúbravka – Kráľová p/S Abrman
Ml. žiaci MZM A – 19. kolo
28.4. 13.00 Scorpions – Ružinov Malovec Ro.
29.4. 9.30 FA Lafranconi -MŠK 1922 ,,B” Goga
29.4. 10.00 Kráľová p/S – Rusovce Gajdošík
29.4. 14.30 Tomášov – Ivanka p/D Randa
29.4. 15.00 PFA ŠTK Šamorín ,,B” – Vajnory ,,B” Vargová
Ml. žiaci MZM A – 26. kolo
1.5. 10.00 (UTOROK) Vajnory ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Rataj
1.5. 13.00 (UTOROK) Scorpions – Rusovce Lehuta
1.5. 15.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín ,,B” – Tomášov Bočák Jo.
2.5. 16.30 (STREDA) Ružinov – Malinovo Křivan
2.5. 16.30 (STREDA) Ch. Grob – Ivanka p/D Bogdáň
Ml. žiaci MZM B – 19. kolo
28.4. 12.00 MŠK Senec ,,B” – FK Dúbravka Marczell
29.4. 9.00 Vajnory „A“ – Domino ,,B” Šafárik
29.4. 9.30 Rovinka – Sv. Jur ,,D” Vargová
29.4. 10.00 Z. Bystrica – Lamač Ťažký
29.4. 11.00 Čunovo – Miloslavov Lehuta
29.4. 14.00 FC Petržalka ,,D” – Jarovce Ťažký
Ml. žiaci MZM B – 26. kolo
1.5. 10.30 (UTOROK) Čunovo – Blatné Uram
1.5. 10.30 (UTOROK) Jarovce – Domino ,,B” Lehuta
1.5. 12.00 (UTOROK) MŠK Senec ,,B” – Vajnory Takáč
1.5. 12.30 (UTOROK) FK Dúbravka – Lamač Abrman
1.5. 15.30 (UTOROK) Miloslavov – Sv. Jur ,,D” Randa
2.5. 15.30 (STREDA) FC Petržalka ,,D” – Rovinka Šusták
Turnaj prípraviek
1.5. 9.00-17.00 (UTOROK) Malovec Ri., Vargová, Stolárik, Šafárik, Štepanovský (HP UT FC Petržalka)
Súťaže riadené BFZ
Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo
28.4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Vrakuňa Goga, Rataj za ObFZ-m
Prípravka PMA1 – 17. kolo
28.4. 10.30 FC Malacky – Rovinka (R) za ObFZ-v
28.4. 11.30 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Randa
28.4. 14.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Malovec Ri.
29.4. 10.30 MŠK Senec – Ivanka p/D Orlíková
29.4. 13.00 Rača – D. Lužná Kravárik
29.4. 13.00 NMŠK 1922 – FA Lafranconi Šusták
Prípravka PMA1 – 23. kolo
24.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa
1.5. 9.00 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell
1.5. 9.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Šusták
1.5. 10.30 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v
1.5. 11.00 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa (R) za ObFZ-v
Prípravka PMB1 – 17. kolo
28.4. 11.45 FC Malacky – Rovinka (R) za ObFZ-v
28.4. 10.15 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Randa
28.4. 14.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Stolárik
29.4. 12.00 MŠK Senec – Ivanka p/D Orlíková
29.4. 14.15 Rača – D. Lužná Kravárik
29.4. 12.00 NMŠK 1922 – FA Lafranconi Šusták
Prípravka PMB1 – 23. kolo
24.4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa
1.5. 10.15 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell
1.5. 10.15 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Šusták
1.5. 11.45 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v
1.5. 12.15 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa (R) za ObFZ-v
Prípravka PMC1 – 17. kolo
28.4. 13.00 FC Malacky – Rovinka (R) za ObFZ-v
28.4. 9.00 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Randa
28.4 13.30 CFK Pezinok – D. N. Ves (R) za ObFZ-v
28.4. 15.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Stolárik
29.4. 13.00 MŠK Senec – Ivanka p/D Orlíková
29.4. 15.30 Rača – D. Lužná Kravárik
29.4. 11.00 NMŠK 1922 – FA Lafranconi Šusták
Prípravka PMC1 – 23. kolo
24.4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Vargová
1.5. 10.15 (UTOROK) D. N. Ves – PŠC Pezinok Abrman
1.5. 11.30 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell
1.5. 13.00 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v
1.5. 13.30 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa (R) za ObFZ-v
Prípravka PMA2 – 15. kolo
26.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Vajnory Randa
28.4. 9.00 Iskra Petržalka – Z. Bystrica Rataj
29.4. 11.00 FK Dúbravka – Miloslavov Abrman
30.4. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Křivan
Prípravka PMA2 – 16. kolo
3.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B“ – Iskra Petržalka Randa
Prípravka PMB2 – 15. kolo
26.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Vajnory ,,B” Randa
28.4. 9.00 Iskra Petržalka – Z. Bystrica Goga
29.4. 12.15 FK Dúbravka – Miloslavov Abrman
30.4. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Křivan
Prípravka PMB2 – 14. kolo
3.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Iskra Petržalka Randa
Prípravka PMC2 – 15. kolo
28.4. 9.00 N. Dedinka – Kalinkovo (R)
28.4. 14.00 Rohožník – Báhoň (R) za ObFZ-v
28.4. 16.15 Scorpions – Malinovo (R)
29.4. 10.30 Stupava – Inter ,,B” (R) za ObFZ-v
29.4. 11.00 Bernolákovo – Závod (R)
Prípravka PMA3 – 13. kolo
26.4. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce (R)
28.4. 10.00 FK Mariathal – Čunovo (R)
28.4. 15.00 Scorpions – FC Petržalka ,,B” (R)
29.4. 10.00 Rusovce – Lamač (R)
29.4. 15.00 Domino ,,C” – FC ŠTK Šamorín ,,B” (R)
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Dorast SD4V – 15.kolo
28.4. 17.00 Bernolákovo – N. Dedinka Knopp, Vány
29.4. 11.30 Rovinka – Budmerice Křivan, Straka M., Rataj
29.4. 14.30 V. Leváre – Ekonóm (R) za BFZ, (AR1) za BFZ
29.4. 14.30 Kráľová p/S – Most p/B (R) za BFZ, (AR1) za BFZ