Therese Johaugová

Therese Johaugová.
23.03.2024
Johaugová má za sebou víťazný návrat, konkurenciu deklasovalaTridsaťpäťročná Johaugová sa pred desiatimi mesiacmi stala mamou, no rozhodla sa vrátiť k behu.
23.03.2024
21.02.2024
Návrat veľkej šampiónky? Johaugová údajne zvažuje reštart kariéry, špekulujú NóriTherese Johaugová ukončila kariéru po sezóne 2021/2022.
21.02.2024
Iga Swiateková.
26.12.2022
Vlhová sa tentokrát medzi elitu nedostala. Tradičnú anketu ovládla SwiatekováPoľská tenistka prekonala aj mužských kolegov Carlosa Alcaraza a Rafaela Nadala.
26.12.2022
Zmiešaná štafeta USA na čele s finišmankou Jessie Digginsovou.
13.03.2022
Premiéru mali nové disciplíny, uspeli v nich Američania a ŠvédiTherese Johaugová ukončila kariéru tretím miestom.
13.03.2022
12.03.20222
Johaugová pred koncom kariéry opäť vyhrala, najrýchlejšia bola vo FaluneJohaugová vyhrala minulý týždeň preteky na 30 km klasicky s hromadným štartom v Osle.
12.03.20222
05.03.2022
Víťazka Johaugová v cieli plakala. Veľký glóbus získala Ruska napriek dištancuNatalia Neprjajevová má nedostižný náskok.
05.03.2022
04.03.20223
Raz to muselo prísť. Johaugová po sezóne ukončí úspešnú kariéruV zbierke má aj tri zlaté olympijské medaily.
04.03.20223
27.02.2022
Líderke celkového poradia chýbala sekunda, Johaugová zvíťazila v LahtiNórka triumfovala v pretekoch na 10 km klasicky.
27.02.2022
20.02.20221
Súperkám nedala ani najmenšiu šancu, Johaugová má tretie zlatoPredtým dominovala v skiatlone a na 10 km klasicky.