Sha'Carri Richardsonová

Sha'Carri Richardsonová.
ne 09:222
Americká atletická hviezda zabehla svetový výkon roka, získala aj miestenku na OHÚradujúca majsterka sveta zvíťazila na domácom podujatí v Eugene.
ne 09:222
Brit Josh Kerr zdolal na mítingu Diamantovej lige v Eugene Nóra Jakoba Ingebrigtsena.
26.05.2024
Olympijská víťazka bola posledná, Ingebrigtsen opäť nestačil na BritaMíting Diamantovej ligy v Eugene priniesol zaujímavé výkony.
26.05.2024
Armand Duplantis.
27.04.2024
Svetovú rekordérku diskvalifikovali. Sklamaný Duplantis: Dnes to neprišloStovku v čínskom Su-čou vyhral Juhoafričan Simbine.
27.04.2024
Noah Lyles na MS v atletike 2023.
26.08.2023
Šprinty v Budapešti ovládol nový fenomén. Lyles má z MS už tretie zlato, teší sa aj v štafeteAmeričan napodobnil zápis Bolta.
26.08.2023
Shericka Jacksonová.
25.08.20233
25.08.20233
Američanka Sha´Carri Richardsonová.
22.08.202310
O Tokio prišla pre marihuanu, chvastala sa, že je najlepšia. Američanka to dokázala až v BudapeštiNa MS v atletike získala zlatú medailu.
Sha'Carri Richardsonová na MS v atletike 2023.
21.08.20236
21.08.20236
07.07.2023
Richardsonová vylepšila svetový výkon roka na 100 m, najlepší čas dosiahla už v rozbehuDoterajšie sezónne maximum prekonala o štyri stotiny sekundy.
07.07.2023
Sha’Carri Richardsonová.
16.09.2021
Marihuana možno zmizne z listiny zakázaných látok, tému rieši komisiaWADA bude konope skúmať a vyhodnocovať.
16.09.2021
Sha'Carri Richardsonová (v strede) nemohla štartovať na OH Tokio 2020 / 2021.
15.09.2021
Zastarané pravidlo? WADA preskúma status marihuany ako zakázanej látkyNa pravidlo doplatila aj americká šampiónka v behu na 100 m.