Grigor Dimitrov

Novak Djokovič oslavuje víťazstvo.
dnes 18:01
Djokoviča stratený set nerozladil. Najdôležitejšie je víťazstvo, uviedol po zápasePoľský tenista Hubert Hurkacz musel svoj zápas skrečovať.
dnes 18:01
Carlos Alcaraz.
po 14:471
Alcaraz vykročil za obhajobou suverénne, Sinner stratil set už v prvom koleJarry nestačil v prvom kole na Denisa Shapovalova.
po 14:471
Andy Murray.
19.06.2024
Murray musel pre zranenie skrečovať už v prvom sete. S Londýnom sa lúči aj svetová desiatkaMurray prehrával v prvom už 1:4.
19.06.2024
Jannik Sinner a Carlos Alcaraz zvedú na Roland Garros súboj v semifinále.
04.06.20245
Malé finále sa blíži. Sinnera bude motivovať k výhre post svetovej jednotkySinner sa stal historicky prvým talianskym lídrom svetového rebríčka.
04.06.20245
Daniil Medvedev.
14.05.2024
Nečakaný koniec Medvedeva. Turnajová dvojka skončila na rakete amerického tenistuDo štvrťfinále postúpil nemecký tenista Alexander Zverev.
14.05.2024
Roger Federer aj Grigor Dimitrov uprednostnili jednoručný bekhend pred obojručným.
08.04.20244
Preslávil ho Federer. Elegantný úder je na ústupe, medzi elitu ho vrátil finalista z MiamiSú dni jednoručného bekhendu v tenise zrátané?
08.04.20244
Jannik Sinner a Grigor Dimitrov po finále v Miami.
01.04.2024
Sinner dosiahol kariérne maximum. Dimitrov čakal na návrat do top 10 šesť rokovNajlepším zo Slovákov je Lukáš Klein.
01.04.2024
Jannik Sinner vo finále v Miami.
31.03.20241
Finále v Miami malo jednoznačný priebeh. Sinner svojho súpera zničil za 74 minútTaliansky tenista sa posunie na druhé miesto rebríčka ATP.
31.03.20241
Grigor Dimitrov na turnaji ATP v Miami 2024.
30.03.20241
Dimitrov po Alcarazovi vyradil aj Zvereva, po šiestich rokoch sa vráti do TOP 10Bulharský tenista vo finále vyzve Sinnera.
30.03.20241
29.03.20242
Nečakaný koniec. Vo forme hrajúci Alcaraz vypadol vo štvrťfináleS turnajom sa lúči aj maďarský tenista Fábián Marozsán.