Andrea Podmaníková

Tamara Potocká (uprostred vľavo).
23.06.2024
Slovenské reprezentantky uspeli v štafete a postúpili do fináleNa 400 m voľným spôsobom sa ani jedna z dvojice Sloveniek z rozplavieb do finálovej osmičky neprebojovala.
23.06.2024
18.06.2024
Podmaníková aj Potocká postúpili do finále ME v Belehrade, šancu má aj SlušnáSlušnej chýbalo na zaistenie si priamej účasti vo finále iba 15 stotín.
18.06.2024
Najlepšími slovenskými plavcami sú Andrea Podmaníková a Richard Nagy.
06.06.2024
Najlepšími slovenskými plavcami za uplynulý rok sa stali Podmaníková a NagyNagy získal ocenenie už deviatykrát.
06.06.2024
Andrea Podmaníková.
17.12.2023
Skvelé výkony slovenských plavcov, na národnom šampionáte utvorili nové rekordyO rekordy sa postarali Jakub Poliačik a Andrea Podmaníková.
17.12.2023
Skvelé výkony Podmaníkovej v Györi, vylepšila dva národné rekordy
16.12.2023
Skvelé výkony Podmaníkovej v Györi, vylepšila dva národné rekordyV poradí 16. ročník medzinárodných pretekov Györ Open sa konal od stredy do soboty.
16.12.2023
Richard Nagy.
10.12.2023
Wiffen vytvoril svetový rekord, vo finále ME bola aj dvojica SlovákovNagy postúpil do boja o medaily piatym najrýchlejším časom.
10.12.2023
09.12.2023
Podmaníková postúpila do finálnej osmičky, miešaná štafeta siedmaS časom 29,91 sa dostala Podmaníková medzi najlepšiu osmičku.
09.12.2023
08.12.2023
Podmaníkovej ušla medaila o 54 stotín, vo finále sme mali dve plavkyneZlato získala s výrazným náskokom Holanďanka Schoutenová.
08.12.2023
07.12.2023
Nagy stroskotal v semifinále, Podmaníková a Trníková postúpili do fináleNagy zaostal za víťazom o vyše šesť sekúnd.
07.12.2023
Na snímke je reprezentantka SR v plávaní Andrea Podmaníková.
06.12.2023
Ďalšie finále si Podmaníková na ME nevybojovala, ušla jej aj top 10V akcii boli aj ďalší Slováci.