Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Zuzulovej sa ešte z federácie neozvali

SITA|Publikované 1. dec 2009 o 15:32

Slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová ešte nedostala z Medzinárodnej lyžiarskej federácie oficiálnu odpoveď na jej zmeškanú mimosúťažnú antidopingovú kontrolu z nedávneho obdobia zo Spojených štátov amerických.

BRATISLAVA.

Ako je známe, Zuzulová bola v čase návštevy komisárov Antidopingovej agentúry USA v coloradskom Vaile na vyšetrení v nemocnici s boľavým kolenom, čo neskôr zdokumentovala aj zaslaním lekárskej správy. Nemalo by jej teda hroziť disciplinárne konanie.

Zuzulovci sa medzitým presunuli na Slovensko, kde halová majsterka Európy z nedávneho šampionátu vo francúzskom Amnéville absolvovala niekoľko vyšetrení ľavého kolena, ktoré potvrdili natiahnutie, nie roztrhnutie krížneho väzu s predpokladanou nútenou odmlkou štyri týždne.

"Veronika v súčasnosti rehabilituje a vo štvrtok by mala absolvovať kontrolu u svojho lekára Stanislava Mikušku. Čo sa týka servismana, ktorý nám zatiaľ chýba, z USA mám informácie, že sa stále hľadá. Takže zatiaľ nič nové," zosumarizoval aktuálne informácie tréner Timotej Zuzula pre agentúru SITA.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.