Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Zuzulová na tréning do Rakúska a neskôr do Vrátnej

SITA|Publikované 16. dec 2007 o 18:11

BRATISLAVA 16. decembra (SITA) - Najlepšia domáca zjazdárka Veronika Zuzulová sa po návrate zo zámoria na Slovensku dlho neohriala. Už v nedeľu odcestovala za snehom na prípravu do rakúskeho Schladmingu, ...

BRATISLAVA 16. decembra (SITA) - Najlepšia domáca zjazdárka Veronika Zuzulová sa po návrate zo zámoria na Slovensku dlho neohriala. Už v nedeľu odcestovala za snehom na prípravu do rakúskeho Schladmingu, kde by mala až do štvrtka 20. 12. trénovať spoločne s Fínkou Tanjou Poutiainenovou a chorvátskym ženským tímom. "Trénovať sa bude na špeciálne pripravenej ´ľadovej´ trati, aby sa čo najviac priblížili podmienkam, ktoré budú na najbližšom podujatí Svetového pohára v rakúskom Lienzi," informoval manažér V. Zuzulovej Róbert Magát.

Po návrate zo Schladmingu by mala piata najlepšia slalomárka Svetového pohára stráviť tri dni pred Vianocami (21. - 23. 12.) na "materskom" svahu vo Vrátnej. "Šéf strediska potvrdil, že všetky snežné delá idú už tri dni na plný výkon a urobia všetko preto, aby Veronika mohla pred Vianocami opäť trénovať doma," dodal R. Magát.

Vo Svetovom pohári sa 23-ročná Slovenka predstaví najbližšie 28. a 29. decembra v rakúskom Lienzi, keď je v tam na programe obrovský slalom a slalom.


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.