57.

Nora Jenčušová

+ 4:49 min

WIJSTER. Holandská cyklistka Ilse Pluimersová zvíťazila na ME žien do 23 rokov na domácej pôde vo Wijsteri.

Rovinatú, 106 km dlhú trať vedúcu z Coevordenu do Col du Vam, prekonala za 02:46:33 h.

Vo veľkom boji o titul skončila druhá Anna Shackleyová z Veľkej Británie s minimálnou stratou jednej sekundy.

Tretia finišovala v rovnakom čase Švajčiarka Linda Zanettiová.

Slovenská reprezentantka Nora Jenčušová sa umiestnila na 57. priečke a na víťaznú Holanďanku stratila štyri minúty a 49 sekúnd.

Domov»Cyklistika»Preteky žien do 23 rokov na ME vyhrala domáca cyklistka, Jenčušová stratila takmer 5 minút