27.05.2023 | Semi.
3 - 4
(2:2, 1:0, 0:1, 0:1)
Po predĺžení

Reprezentanti Nemecka oslavujú víťazstvo nad USA a postup do finále MS v hokeji 2023. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|27. máj 2023 o 21:00

Video, zostrih a góly zo semifinálového zápasu USA - Nemecko na MS v hokeji 2023 dnes.

TAMPERE. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu USA - Nemecko v semifinále na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Nokia Arena vo fínskom Tampere.

Američania rýchlo viedli 2:0 a zdalo sa, že majú zápas pod kontrolou. A hoci Nemci následne vyrovnali, ešte v 59. minúte opäť doťahovali manko.

Napokon však predviedli obrat. Marcel Noebels poslal zápas do predĺženia, v ktorom Nemcom vystrelil vôbec prvé finále na scéne MS Frederik Tiffels.

"Lepší koniec si ani neviem predstaviť. Pred šampionátom by som neveril, že budeme vo finále," povedal nemecký útočník JJ Peterka.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a pavúk turnaja.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu USA - Nemecko na MS v hokeji 2023