Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

Ronaldo dojal malého chlapca, následne ho obkolesili okoloidúci

Cristiano Ronaldo. (Autor: TASR/AP)
Jerguš Radačovský|24. apr 2020 o 10:00

Ľudia obchádzali futbalovú hviezdu.

SME Šport extra - najlepšie virály:

Športový svet sa v týchto dňoch zastavil. Letné olympijské hry a majstrovstvá Európy vo futbale odložili, hokejový šampionát zrušili. Pozastavené sú aj všetky prestížne futbalové ligy či hokejová NHL.

Tím športových reportérov a editorov denníka SME sa preto rozhodol potešiť fanúšikov výberom najlepších virálnych videí a fotografií, ktoré v uplynulých rokoch rozveselili, dojali alebo ohromili divákov na Slovensku či na celom svete.

Najlepšie príspevky zo seriálu SME Šport extra - najlepšie virály zverejníme každý pondelok, stredu a piatok o 10:00 na stránke sport.sme.sk.

BRATISLAVA. V strede ulice predvádza futbalové triky bezdomovec a ľudia len mávnu rukou a idú ďalej.

Nevenujú mu pozornosť.

Zaujímavú situáciu si vyskúšal hviezdny Cristiano Ronaldo, ktorému v maskovaní nestačili na zaujatie okoloidúcich ani futbalové kúsky.

Až na zopár odvážlivcov sa od neho ľudia stránili.

Šancu mu dal až malý chlapec, ktorý si s jedným z najlepších futbalistov planéty začal kopať loptu bez toho, aby vedel, o koho ide.

Ľudia spozorneli až vtedy, keď dvojica prestala hrať a Ronaldo sa chystal podpísať chlapcovi loptu. "Ako sa voláš?" spýtal sa futbalista. "Nicolás," nesmelo sa ozval chlapec.

Následne prišlo na rad odhalenie a okoloidúci ostali prekvapení. Výsledkom sú zaujímavé reakcie.

Jerguš Radačovský Prvé novinárske skúsenosti so športom získal v Denníku N a následne v denníku SME, kde prišiel v decembri 2018. Venoval sa aj regionálnej žurnalistike. Obľubuje rôzne športy od futbalu cez florbal až po snooker či petang.

Súvisiace články