Mory Diaw odchádzal na nosidlách.
Mory Diaw odchádzal na nosidlách. (Autor: Actu Foot - twitter)
Ivan Mriška|8. okt 2023 o 18:15

Mory Diaw zostal ležať na zemi.

BRATISLAVA. Stretnutie francúzskej Ligue 1 Montpellier – Clermont nedohrali pre incident divákov.

Priaznivec domáceho Montpellieru hodil na brankára hostí pyrotechniku. Mory Diaw zostal ležať na trávniku a musela byť privolaná zdravotnícka pomoc.

„Predmet hodený fanúšikmi domácich omráčil brankára hostí a rozhodcovia duel ukončili,“ informuje britský The Sun.

„Moryho Diawa zasiahol do hlavy ohňostroj,“ dodáva.

Senegalského brankára odvážali na nosidlách. Fanúšik bol identifikovaný bezpečnostnými pracovníkmi na štadióne a čaká ho trest.

Incident sa udial v nadstavenom čase druhého polčasu, kedy Montpellier viedol 4:2.

Zápas bol poriadne nervózny. V 54. minúte uvidel červenú kartu domáci Maxime Esteve. V 92. minúte išiel predčasne pod sprchy aj hosťujúci Neto Borges, ktorý ukázal domácim fanúšikom prostredník.

O osude stretnutia zatiaľ nie je rozhodnuté. Bývalý gólman Paríža Saint-Germain je aktuálne v nemocnici, kde ho čaká operačný zákrok.

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»VIDEO: Choré! Zápas Ligue 1 prerušil incident. Fanúšik hodil na brankára pyrotechniku