Ďuriš si s protihráčom v derby skočili do vlasov, rozhodca ich vylúčil

Hráči Omonie Nikózia.
Hráči Omonie Nikózia. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|13. mar 2021 o 23:23

Slovák nastúpil v 77. minúte, no zápas nedohral.

LIMASSOL. Slovenský reprezentačný útočník Michal Ďuriš nedohral zápas cyperskej najvyššej súťaže. Jeho Omonia Nikózia vyhrala na ihrisku AEL Limassol 2:1.

Domáci sa síce dostali do vedenia už v 3. minúte, hráči Nikózie však otočili skóre ešte do konca prvého polčasu. Celý zápas za hostí odohral Tomáš Hubočan.

Ďuriš naskočil na ihrisko v 77. minúte, zápas ale nedohral. V 94. minúte ho pri rohovom kope trafila lopta, domáci hráč Donis Avdijaj avizoval ruku slovenského futbalistu.

Skúsený útočník sa pustil s protihráčom do náruživej debaty, ktorú rozhodca duelu vyriešil červenými kartami pre oboch hráčov.

Omonia dokráčala v derby najlepších tímov k cennému víťazstvu a vedie tabuľku skupiny o titul v cyperskej najvyššie súťaži o štyri body pred druhým Limassolom i tretím Apollonom.

Priebežná tabuľka

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Ďuriš si s protihráčom v derby skočili do vlasov, rozhodca ich vylúčil