Nevídaný gól. Rodák zas na lavičke, jeho kolega inkasoval zo 40 metrov

Edinson Cavani.
Edinson Cavani. (Autor: TASR / AP)
Ivan Mriška|18. máj 2021 o 21:00

Manchester United remizoval doma s Fulhamom 1:1.

MANCHESTER, BRATISLAVA. Fulham už je istým vypadávajúcim z Premier League. Napriek tomu opäť v bráne nedostal šancu slovenský brankár Marek Rodák.

V zostave opäť dostal priestor Alphonse Areola, ktorý ale v 15. minúte inkasoval lacný gól.

Domáci útočník Edinson Cavani ho prekonal lobom zo štyridsiatich metrov.

"Hráč svetovej triedy, neuveriteľný útočník,“ píše na Cavaniho adresu britský denník The Sun.

Exkluzívny zásah bude možno označený za gól roka v Premier League.

Na presný zásah Cavaniho odpovedal v 76. minúte Joe Bryan, ktorý stanovil konečné skóre na 1:1.

Hlavný rozhodca Lee Stephen Mason nastavil len tri minúty a po ich skončení fúkol v Premier League do píšťalky poslednýkrát v živote.

Po pätnástich rokoch totiž končí svoju bohatú kariéru, za čo mu po zápase gratuloval aj tréner Manchester United Ole Gunnar Solskjær.

Ten okrem toho hovoril o špeciálnom momente, a to návrate fanúšikov na tribúny. Posledný zápas sezóny na Old Trafford sledovalo desaťtisíc divákov.

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Nevídaný gól. Rodák zas na lavičke, jeho kolega inkasoval zo 40 metrov