Favoriti nedopustili prekvapenie. Pozrite si oficiálne zostrihy Ligy majstrov

Liga majstrov - kompletné zostrihy.
Liga majstrov - kompletné zostrihy. (Autor: uefa.com)
Sportnet|17. mar 2021 o 00:15

V dvoch zápasoch padlo šesť gólov.

BRATISLAVA. Real Madrid potvrdil úlohu favorita a v domácej odvete osemfinále Ligy majstrov zdolal Atalantu Bergamo 3:1. Prvý zápas vyhral 1:0.

Španielsky tím vyhrával už 2:0, keď ešte znížil Muriel. O dve minúty neskôr však bol rozdiel opäť dvojgólový, keď skóroval Asensio a presným zásahom uzavrel výsledok duelu.

Manchester City rozhodol o triumfe nad Borussiou Mönchengladbach už v prvom polčase. De Bruyne sa presadil v 12. a Gundogan v 18. minúte. Odvtedy sa už skóre nemenilo.

Oba duely Manchester City - Borussia Mönchengladbach sa hrali v Budapešti a rovnakým výsledkom sa skončil aj prvý z nich.

Pozrite si oficiálne zostrihy z utorňajších osemfinálových stretnutí Ligy majstrov.

Liga majstrov - zostrihy za utorok:

Real Madrid - Atalanta Bergamo 3:1 (1:0)

Góly: 34. Benzema, 59. Ramos, 85. Asensio - 83. Muriel

Manchester City - Borussia Mönchengladbach 2:0 (2:0)

Góly: 12. De Bruyne, 18. Gundogan

Domov»Futbal»Liga majstrov»Favoriti nedopustili prekvapenie. Pozrite si oficiálne zostrihy Ligy majstrov