Fotogaléria (11)
Thimo Nickl, Lukáš Cingel a brankár David Kickert v zápase Slovensko - Rakúsko v skupine D v kvalifikácii na ZOH 2026. (Autor: TASR)
Sportnet|29. aug 2024 o 19:18 (aktualizované 29. aug 2024 o 20:50)

Slovenskí reprezentanti hrali svoj prvý zápas v skupine D v kvalifikácii na ZOH 2026. Pozrite si všetky góly a zaujímavé momenty.

BRATISLAVA. Slovensko hralo svoj prvý zápas domácej skupiny D v kvalifikácii na ZOH 2026, čelilo odhodlanému Rakúsku, ktoré napokon zdolalo tesne 2:1.

Rakúšania napriek slovenskej prevahe dlho odolávali, ale Slovákom sa napokon podarilo prelomiť ich obranu.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Rakúsko v kvalifikácii na ZOH 2026

V 33. minúte otvoril skóre Martin Gernát a už o dve a pol minúty neskôr zvýšil vedenie na 2:0 Miloš Kelemen.

Prišlo však dvojnásobné slovenské vylúčenie, ktoré tesne pred druhou prestávkou potrestal Marco Kasper a znížil na 1:2. Skóre sa potom už nemenilo.

Pozrite si všetky góly zápasu Slovensko - Rakúsko v skupine D v kvalifikácii na ZOH 2026.

Góly zápasu Slovensko - Rakúsko v kvalifikácii na ZOH 2026

Domov»Hokej»Reprezentácie»VIDEO: Pozrite si góly zo zápasu Slovensko - Rakúsko v kvalifikácii na ZOH 2026