Fotogaléria (18)
Róbert Lantoši a brankár Andrej Šutov v zápase Slovensko - Kazachstan v skupine D v kvalifikácii na ZOH 2026. (Autor: TASR)
Sportnet|1. sep 2024 o 18:35 (aktualizované 1. sep 2024 o 20:05)

Slovenskí reprezentanti hrajú svoj tretí zápas v skupine D v kvalifikácii na ZOH 2026. Pozrite si všetky góly a zaujímavé momenty.

BRATISLAVA. Slovensko hrá svoj tretí zápas domácej skupiny D v kvalifikácii na ZOH 2026, v priamom súboji o postup na zimnú olympiádu čelí Kazachstanu.

Slovákov poslal do vedenia už v 5. minúte Róbert Lantoši a v 13. minúte zvýšil už na 2:0 Pavol Regenda.

Na 3:0 zvyšoval v prostrednej časti Adam Liška, ale Kazachov vrátil do zápasu Nikita Michailis.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Kazachstan v kvalifikácii na ZOH 2026

Pozrite si všetky góly zápasu Slovensko - Rakúsko v skupine D v kvalifikácii na ZOH 2026.

Góly zápasu Slovensko - Kazachstan v kvalifikácii na ZOH 2026

Domov»Hokej»Reprezentácie»VIDEO: Pozrite si góly zo zápasu Slovensko - Kazachstan v kvalifikácii na ZOH 2026